بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

میتسوری کانروجی

اشتراک‌گذاری

میتسوری کانروجی

Mitsuri Kanroji

میتسوری کانروجی - شیطان کش

نام به ژاپنی

甘露寺蜜璃

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

سن

۱۹

تاریخ تولد

۱ ژوئن

وابسته به

پیشه

شیطان کش

سبک مبارزه

بستگان

والدین بی‌نام
پنج خواهر و برادر بی‌نام

اولین نمایش

فصل ۴۴ (مانگا)
قسمت ۲۱ (انیمه)

صداپیشه

کانا هانازاوا

میتسوری کانروجی (Mitsuri Kanroji) یک شیطان کش و هاشیرای عشق در دسته شیطان کش است.

تاریخچه

میتسوری در دوره میجی و در میان پنج خواهر و برادر متولد شد. او از سنین خیلی پایین قدرتی غیرطبیعی داشت که حتی مادرش را متعجب کرده بود. تغذیه او بسیار بیشتر از یک فرد معمولی بود و همچنین او یک رنگ موی غیرطبیعی پیدا کرده بود (که ناشی از در خوردن بیش از حد ساکورا موچی بود)، و همین موضوع باعث شد تا او به عنوان یک آدم عجیب و غریب دیده شود و نتواند در سن هفده سالگی ازدواج از پیش تعیین‌شده‌ی خود را عملی کند. پس از این عدم پذیرش، او موهایش را سیاه کرد و وانمود کرد که ضعیف است، و خود را مجبور کرد تا مقدار معمولی غذا بخورد تا بیشتر با دختران دیگر هماهنگ شود، حتی اگر این امر برای سلامتی‌اش مضر بود. مدت کوتاهی پس از انجام این کارها او مورد توجه فردی قرار گرفت. با این حال میتسوری تردید داشت که این تظاهر واقعا برایش کارساز خواهد بود یا نه.

در مقطعی این فرد او را ترک کرد یا میتسوری او را ترک کرد.

 بعدها میتسوری با کاگایا اوبویاشیکی روبرو شد، و کاگایا به او گفت که از عادی بودن دست بردارد و چیزی که هست را بپذیرد. او به خاطر همین رویارویی به شیطان کش‌ها پیوست و از مهارت و قدرت خود استفاده کرد تا به جایگاه هاشیرا برسد. او همچنین این ایده را مطرح کرد که با مردی که از او قوی‌تر است ازدواج کند، اما این ایده کارایی نداشت چرا که او قدرتمندتر از تمام همتایان خود، به استثنای هاشیراهای سابقش بود.

توانایی‌ها

میتسوری به عنوان یک هاشیرا از دسته شیطان کش، یک مبارز بسیار قدرتمند و ماهر است. گفته شده است که او مرحله‌ی گزینش نهایی را تنها در مدت شش ماه آموزش کامل کرده است که کیوژورو رنگوکو آن را برجسته می‌داند.

  • وضعیت عضلانی غیرعادی: میتسوری ترکیب عضلانی خاصی دارد و ماهیچه‌های او هشت برابر یک انسان معمولی متراکم‌تر است. در حالی که اندام‌های او نازک هستند اما دارای قدرت و استقامت باورنکردنی هستند که می‌توانند ساختار بدن او را در برابر حملات سنگین حفظ کنند. میتسوری برای حفظ شرایط ایده‌آل بدنش به اندازه سه کشتی‌گیر سومو غذا می‌خورد.
  • نشان شیطان کش: میتسوری در طول نبرد خود با یکی از کلون‌های هانتنگو یعنی زوهاکوتن، به طور ناخودآگاه از خواب بیدار شد و نشان شیطان‌کش خود را به دست آورد که به شکل دو قلب وارونه و مخالف یکدیگر بود. هنگامی که این نشان آشکار شد، قدرت بدنی، استقامت، دقت و توان میتسوری به طور چشمگیری افزایش یافت تا جایی که او قادر شد در برابر زوهاکوتن ایستادگی کند.
  • انعطاف‌پذیری: میتسوری دارای بدنی بسیار انعطاف‌پذیر است که به او اجازه می‌دهد به دامنه وسیعی از حرکات دست یابد. او انعطاف ذاتی خود را در تکنیک‌های تنفس عشق خود گنجانده است و با موفقیت از آن برای پیشی گرفتن و ضدحمله علیه زوهاکوتن استفاده کرد.
  • واکنش و سرعت بالا
  • تحمل و استقامت بالا

سبک مبارزه

  • استاد شمشیرزنی: میتسوری به عنوان یک هاشیرا از دسته شیطان کش، یکی از قدرتمندترین و ماهرترین شمشیرزنان در کل این سازمان است. میتسوری از یک سبک خاص شمشیرزنی استفاده می‌کند که شامل استفاده از یک شمشیر نازک و انعطاف‌پذیر  شبیه به شلاق است.

سبک تنفس

  • تنفس عشق: سبک تنفسی میتسوری خودش آن را بر اساس تجربه‌اش در استفاده از تنفس شعله خلق کرد. این عناصری چون انعطاف‌پذیری فوق‌انسانی میتسوری و شمشیر نیچیرین شلاقی او را شامل می‌شود. با استفاده از این سبک تنفس او می‌تواند حملاتی را انجام دهد که دامنه وسیعی را پوشش می‌دهد که یک کاتانای معمولی قادر به انجام آن نیست.
  • تنفس شعله: سبک تنفسی که میتسوری آن را زیر نظر هاشیرا شعله یعنی کیوژورو رنگوکو فرا گرفت. با این حال اگرچه میتسوری این سبک را آموخته است اما مهارت چندانی در آن ندارد و نمی‌تواند با این سبک به بهترین شکل مبارزه کند. بنابراین، او تنفس عشق را توسعه داد که سبکی مناسب او است و می‌تواند به درستی از نقاط قوت خود استفاده کند.

تجهیزات

  • کاتانای نیچیرین شلاقی: بر خلاف اکثر شیطان‌کش‌ها که از کاتاناهای استاندارد استفاده می‌کنند، میتسوری یک کاتانای بسیار نازک و انعطاف‌پذیر شبیه به شلاق دارد. به طور ضمنی اشاره شده است که این کاتانا توسط تچین تچیکاواهارا ساخته شده است. با توجه به ساختار این شمشیر خود، تنها میتسوری می‌تواند بدون صدمه زدن به خود استفاده کند که این موضوع ناشی از انعطاف‌پذیری فوق‌العاده او است.
صفحات دیگر