ویکی شیطان کش

دوازده کیزوکی

اشتراک‌گذاری

دوازده کیزوکی

Twelve Kizuki

دوازده کیزوکی - شیطان کش

نام به ژاپنی

十二鬼月

اولین نمایش

فصل ۲۱ (مانگا)
قسمت ۱۱ (انیمه)

دوازده کیزوکی (Twelve Kizuki) یا دوازده ماه شیطانی گروهی شامل دوازده شیطان قدرتمند تحت فرمان موزان کیبوتسوجی هستند که همه‌ی آن‌ها برای تقویت قدرتشان بخشی از خون موزان را دریافت کرده‌اند.

نگاه کلی

دوازده کیزوکی به دو گروه شش نفره تقسیم می‌شوند که با عنوان رده بالایی و رده پایینی شناخته می‌شوند. هر یک از اعضای رده پایینی در یکی از چشمانش شماره و درجه‌اش حک شده است، در حالی که هر یک از اعضای رده بالایی در یکی از چشمانش شماره‌ی او و در چشم دیگرش کانجی «رده بالایی» حک شده است. شماره‌ها نشان‌دهنده قدرت هر عضو است و در کل اعضای رده بالایی نسبت به گروه دیگر قوی‌تر هستند. عضو رده بالایی ۱ قوی‌ترین فرد، و عضو رده پایینی ۶ ضعیف‌ترین فرد از میان آن‌ها است. در حالی که ارتباط این دو گروه با هم به طور واضح مشخص نیست، اما طبق گفته موزان رده بالایی‌ها گروه دیگر را خوار می‌شمارند.

وظایف

دوازده کیزوکی سه وظیفه‌ی اصلی دارد که موزان به آن‌ها واگذار کرده است:

  • پیدا کردن لیلی عنکبوت آبی (ماده اصلی که موزان را به یک شیطان تبدیل کرد)، اگرچه وقتی موزان پی برد که نزوکو کامادو نسبت به نور خورشید مقاوم است تصمیم گرفت تمرکز اصلی رده بالایی را روی گرفتن نکزوکو بگذارد.
  • از بین بردن دسته شیطان کش
  • موزان پس از هزار سال ناکامی در انجام این دو کار تصمیم گرفت تا برای اطمینان از موفقیت، شیطان‌هایی را به کار بگیرد که تا حد خودکشی از خود گذشتگی داشته باشند.

اعضا

رده بالایی

رده پایینی