ویکی شیطان کش

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آئوی کانزاکی

اشتراک‌گذاری

آئوی کانزاکی

Aoi Kanzaki

آئوی کانزاکی - شیطان کش

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

سن

۱۶

وابسته به

دسته شیطان‌کش

مقر

عمارت پروانه

بستگان

آئوبا هاشیبیرا (پسر نوه)

اولین نمایش

چپتر ۴۸ (مانگا)
قسمت ۲۳ (انیمه)

صداپیشه

یوری اهارا

آئوی کانزاکی (Aoi Kanzaki) یک شخصیت جانبی در مجموعه شیطان کش: کیمتسو نو یایبا و یک شیطان کش است. با این حال او به جای مبارزه کردن با شیطان‌ها بیشتر به عنوان یک کمک‌رسان در عمارت پروانه کار می‌کند.

شخصیت

آئوی در زمان آموزش تانجیرو، زنیتسو، و اینوسوکه، فردی بسیار سخت‌گیر بود و اغلب آن‌ها را تحت فشار قرار می‌داد. او بر خلاف همکارانش در عمارت پروانه شخصیتی محکم دارد.

شخصیت آئوی تا حدی شبیه به شینوبو کوچو است. او اغلب فردی عصبانی و بسیار صریح دیده می‌شود. با این حال گاهی احساسات متناقصی در او دیده می‌شود و مثلا او ابراز کرده است که از گذراندن وقت در عمارت لذت می‌برد یا گریه کردن به خاطر جراحات جدی که اینوسکه دچار آن شده بود.

تاریخچه

در مقطعی خانواده آئوی توسط شیطان‌ها کشته شدند. در نتیه او به عمارت پروانه منتقل شد و در آنجا ساکن شد.

آئوی موفق به بقا در «گزینش نهایی» شد اگرچه او ادعا کرده است که بسیار شانس آورده است. او با وجود گذراندن این آزمون اما همچنان برای ورود به نبرد بسیار تردید داشت، بنابراین تصمیم گرفت تا در عمارت پروانه کار کند. او تا حدی کار خودش را دست کم می‌گیرد و اشاره می‌کند که در برابر شکارچی‌های ماهر کاری انجام نمی‌دهد.

اگرچه او نمی‌تواند مبارزه کند اما او دانش پزشکی خوبی دارد و احتمالا توسط شینوبو تعلیم دیده است. او در نگهداری از عمارت و رسیدگی به شکارگی‌های آسیب‌دیده کمک می‌کند.

صفحات دیگر