ویکی کاگویا ساما: عشق جنگ است

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یو ایشیگامی

اشتراک‌گذاری

یو ایشیگامی

Yu Ishigami

یو ایشیگامی - کاگویا ساما: عشق جنگ است

ژاپنی

石上 優

سن

۱۶ (چپتر ۲۰۰)

جنسیت

مذکر

تولد

۳ مارچ (برج حوت)

سرگرمی‌ها

بازی‌های ویدویی، خواندن مانگا

سکونت

ناکامگورو، محله مگورو

پیشه

عضو باشگاه تشویق (قبلا)

سطح سال

تازه وارد (1-B) (قبلا)
جونیور (2-A)

بستگان

برادر بزرگتر بی‌نام
میکو لینو (معشوقه)

صداپیشه

ریوتا سوزوکی

اولین نمایش

چپتر ۲۴ (مانگا)
قسمت ۶ (انیمه)

یو ایشیگامی (Yu Ishigami) یکی از شخصیت‌های محوری مجموعه «کاگویا-ساما: عشق جنگ است» است. او یک دانش‌آموز سال دومی در آکادمی شوچی‌این، عضو سابق باشگاه تشویق، و صندوق‌دار شورای دانش‌آموزی این دبیرستان است.

ریشه

ایشیگامی بر اساس شخصیت ایسونوکامی نو مارو، پنجمین خواستگار در «داستان بامبوشکن» است. شخصیت دپرس او به خاطر این حقیقت است که همتای او در تلاش برای به دست آوردن یک صدف سپیدمهره از لانه پرستو، به واسطه خرابکاری یک پرنده روی سرش، سقوط کرد و مرد.

شخصیت

ایشیگامی یک دانش‌آموز کم‌حرف و تا حدی غم‌انگیز است که به ندرت در جلسات شورای دانش‌آموزی دیده می‌شود، و ترجیح می‌دهد تا بیشتر کار خود را در خانه انجام دهد. او اغلب وقت خود را صرف بازی‌های ویدئویی می‌کند، چرا که حادثه‌ای در گذشته باعث شد تا دانش‌آموزان دیگر را دوست نداشته باشد.

ایشیگامی نگاهی بسیار بدبینانه و افسرده به زندگی دارد. این نارضایتی او ناشی از بدبختی و تنهایی او است چرا که او به پسران دیگری که محبوب هستند بسیار حسادت می‌کند.

با وجود نگرش منفی ایشیگامی، او یک دانش‌آموز مهربان و خوش نیت است که از نوعی حقارت رنج می‌برد و در نهایت می‌خواهد که به دیگران کمک کند، حتی اگر غرورش به خطر بیفتد.

ایشیگامی از بازی‌های ویدئویی و خواندن مانگا لذت می‌برد. او همچنین دارای دانش گسترده‌ای در مورد فرهنگ اوکاتو است، با این حال او این واقعیت را پنهان می‌کند چرا که می‌ترسد به او اوتاکو گفته شود و تنها با میوکی در مورد آن بحث می‌کند. همچنین او به موسیقی انیمه گوش می‌دهد.

تاریخچه

ایشیگامی دومین پسر رئیس یک شرکت اسباب بازی کوچک است که به لطف کار سخت پدرش قادر به ورود به شوچی‌این شد. او تنها می‌تواند تلاش خود را روی موضوعاتی علاقه‌مند است بگذارد. همین طور ایشیگامی دارای مهارت‌های مشاهدات استثنایی است، با این حال، این باعث می‌شود تا او به راحتی متوجه چیزهایی شود که افراد در آن متزلزل هستند.

او بر حسب عادت از رفتن مدرسه صرف نظر می‌کرد، اما میوکی شیروگانه او را به محض ورود به دبیرستان به عنوان صندوق‌دار شورای دانش‌آموزی انتخاب کرد و او را مجبور کرد تا حضور داشته باشد.

در مقطعی ایشیگامی کو اوگینو، رئیس باشگاه درام را مورد ضرب و شتم قرار داد تا اقدامات خود برای خیانت به کیوکو اوتومو را در مدرسه راهنمایی متوقف کند. اوگینو پس از این ماجرا ایشیگامی را متهم کرد که به خاطر حسودی به رابطه‌ی او با کیوکو اقدام به ضرب و شتم او کرده است، که این موضوع باعث شوایع گسترده و نفرت در مردم شد. نفرت مردم و تأثیر این موضوع بر روابط خانوادگی ایشیگامی نیز تاثیر گذاشت و اعتماد به نفس و اعتبار او تبدیل به بدبختی و منفی‌نگری شد. میوکی با تحقیق در مورد این موضوع و پس از کشف حقیقت، تنها کسی بود که ایشیگامی را درک کرد و او برایش بی‌گناه بود. از این رو وقتی مهارت‌های تحلیل و پردازش داده‌ی ایشیگامی ثابت شد خیلی زود او به شورای دانش‌آموزی پیوست.

در مقطعی ایشیگامی تحت فشار برای شرکت کردن در فعالیت‌های باشگاهی مدرسه تصمیم گرفت تا به باشگاه تشویق بپیوندد، که توسط کازنو کاپیتانی می‌شد. او در باشگاه تشویق برای اولین بار با تسوبامه کویاسو، یک دانش‌آموز سال سومی آشنا شد که بسیار مهربان بود و در کنار کاگویا شینومیا به عنوان یکی از زیباترین دختران مدرسه شناخته می‌شد. ایشیگامی که جذب تسوبامه شده بود در جشنواره فرهنگی مدرسه به طور تصادفی به احساس خود نسبت به او اعتراف کرد. ایشیگامی که متوجه نبود اقداماتش توسط سایر دانش‌آموزان چطور تفسیر می‌شود و از پیامدهای آن آگاه نبود، یک هدیه به شکل قلب را به تسوبامه داد. تسوبامه پس از متقاعد شدن توسط کاگویا تصمیم گرفت ایشیگامی را با ملایمت رد کند. ایشیگامی بعد از تماشای یک اجرا از تسوبامه پی برد که اقدامات او حاوی یک معنی ناخواسته بوده است.

صفحات دیگر