بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کی شیروگانه

اشتراک‌گذاری

کی شیروگانه

Kei Shirogane

کی شیروگانه - کاگویا ساما: عشق جنگ است

ژاپنی

白銀 圭

سن

۱۴

جنسیت

مونث

تولد

۱ آگوست (برج اسد)

پیشه

سطح سال

جونیور (2-B) (قبلا)
ارشد

صداپیشه

سایومی سوزوشیرو

اولین نمایش

چپتر ۲۸ (مانگا)
قسمت ۸ (انیمه)

کی شیروگانه (Kei Shirogane) شخصیتی جانبی در مجموعه «کاگویا-ساما: عشق جنگ است» است. او خواهر کوچکتر میوکی شیروگانه، یک دانش‌آموز سال سومی مدرسه متوسطه در آکادمی شوچی‌این و صندوق‌دار کنونی شورای دانش‌آموزی است.

شخصیت

کی بسیاری از ویژگی‌های مشابه با برادر بزرگترش را دارد، به طوری فردی سخت‌کوش، مهربان و فداکار است. او از یک خانواده کم درآمد است و از این رو اهمیت زیادی به پول می‌دهد و آنچنان خرج نمی‌کند. برای افراد خارج از خانواده‌اش، او فردی آرام و خونسرد است، و همین طور دوست خوبی برای چیکا فوجیوارا و خواهرانش است. شباهت‌های او با برادرش تا حدی گسترش یافته که او نسبت به کاگویا شینومیا به دلیل تحسین شدنش یک نگرش متشنج دارد.

با وجود این که کی خیلی شبیه به برادر بزرگترش است اما این دو آنچنان کنار یکدیگر نیستند. او تا حدی نسبت به خانواده‌اش آزرده است، به ویژه میوکی که به طور مداوم عیب‌جویی می‌کند و مانند یک بچه با او رفتار می‌کند. با این حال کی به برادرش اهمیت می‌دهد و واقعا به زندگی شخصی او علاقه‌مند است، هرچند غرور او مانع می‌شود تا به طور مستقیم آن را بیان کند.

تاریخچه

کی بخشی از خانواده شیروگانه و خواهر میوکی است. هفت سال قبل از وقایع مجموعه، پس از جدایی پدر و مادرش، او با مادرش رفت اما بعدا بازگشت تا با پدر و برادش زندگی کند.

صفحات دیگر