ویکی کاگویا ساما: عشق جنگ است

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کاگویا شینومیا

اشتراک‌گذاری

کاگویا شینومیا

Kaguya Shinomiya

کاگویا شینومیا - کاگویا ساما: عشق جنگ است

ژاپنی

四宮 かぐや

لقب

ملکه عضله (توسط اعضای شورای دانش‌آموزی)
پرنسس (توسط میکادو شیجو)
شیطان (توسط یو ایشیگامی)

سن

۱۷ (چپتر ۱۵۲)

جنسیت

مونث

تولد

۱ ژانویه

سکونت

سنگاکو-جی، محله میناتو

پیشه

دانش‌آموز دبیرستانی
معاون شورای دانش‌آموزی

سطح سال

جونیور (2-A) (قبلا)
ارشد (3-A)

بستگان

کاگویا (یخ) (ناخودآگاه)
کاگویا (ابله) (ناخودآگاه)
کاگویا (بچه) (ناخودآگاه)
نایوتاکه شیمیزو (مادر)
اونیو شینومیا (برادر ناتنی)
اوکو شینومیا (برادر ناتنی)
سیریو شینومیا (برادر ناتنی)
ماساتو هایاساکا (پدربزرگ)
میوکی شیروگانه (معشوقه سابق)

صداپیشه

آئوی کوگا

کاگویا شینومیا (Kaguya Shinomiya) شخصیت اصلی مجموعه «کاگویا-ساما: عشق جنگ است» است. او یک دانش‌آموز سال سومی در آکادمی شوچی‌این، عضو باشگاه تیراندازی، و معاون شورای دانش‌آموزی ۶۷ام و ۶۸ام است.

ریشه

کاگویا بر پایه شخصیت اصلی داستان بامبوشکن یعنی شاهدخت کاگویا است. شخصیت سرد او نیز بر اساس نفسیر آکا آکاساکا از شاهزاده کاگویا است که چطور خواستگاران خود را مجبور به انجام کارهای غیرممکن می‌کرد.

شخصیت

کاگویا یک فرد بسیار سرد و منطقی بود، اما او پس از پیوستن به شورای دانش‌آموزی به آرامی تغییر کرد. در اوایل روزهای حضورش در این شورا، او میوکی شیروگانه را به عنوان فردی که بتواند با آن رابطه عاشقانه داشته باشد دید اما اعتقاد داشت که برای شروع این رابطه حتما میوکی باید پا پیش بگذارد، بنابراین او به طور مداوم بازی‌هایی ذهنی را در پیش گرفت تا او را مجاب به اعتراف به این عشق کند. بعدها، اقدامات او این معنی را گرفت که او احساس خود در دوست داشتن میوکی را پذیرفته است اما به طور آشکار آن را قبول نمی‌کرد.

او به اعضای شورای دانش‌آموزی اهمیت می‌دهد و آن‌ها را به عنوان دوستانی ارزشمند قلمداد می‌کند. یکی از عادت‌های بد کاگویا این است که برای حل مشکلات خود بلافاصله به پول روی می‌آورد.

در فضای عمومی او معمولا به افراد به طور رسمی اشاره می‌کند و تقریبا همیشه در مکالمه‌ها از نام خانوادگی‌شان استفاده می‌کند.

کاگویا به خاطر نوع تربیتش دارای نوسانات خلق و خوی زیادی است، و شبه-شخصیت‌هایی متمایز را در سر خود تجربه می‌کند. اسامی این شخصیت‌ها ملکه یخ، ابله، و بچه است.

زمانی که کاگویا بیمار یا به شکلی ناتوان شود، عملکرد مغز او تغییر می‌کند و خواسته‌های اولیه انسانی او اوج می‌گیرد و بر سایر موارد چیره می‌شود. چیکا این حالت را به یک «کودک» تشبیه کرده است و خود کاگویا هیچ خاطره‌ای از این حالت به یادش نمی‌ماند.

تاریخچه

کاگویا عضو شینومیا زایباتسو و دختری از گروه شینومیا است. او یک نابغه با استعدادهای مختلف است که می‌تواند هر کاری که به ذهنش برسد را انجام دهد (به جز شکست دادن شیروگانه در امتحانات). از آنجایی که قوانین و انتظارات خانواده شینومیا از سن جوانی در او اثر گذاشته است، جنبه‌ی منطقی او همیشه به دنبال راه‌هایی است که او بتواند از مردم به نفع خود و خانواده شینومیا استفاده کند. این موضوع باعث شده است که حواسش به همه‌ی دوستان بالقوه خود باشد و آن‌ها را از طریق «چالش‌های اعتماد» امتحان کند. دوران کودکی او بسیار محافظت شده بوده است به طوری که او از یادگیری چیزهایی که «نامناسب» قلمداد می‌شدند دور مانده است.

به غیر از هایاساکا که از دوران کودکی به او خدمت کرده است، کاگویا پیش از پیوستن به شورای دانش‌آموزی به ندرت با دیگران ارتباط داشته است. محیط زندگی او طوری بوده که ممکن است او چیزهایی که برای همه عمومیت دارد را نداند. مادر کاگویا وقتی او بچه بود فوت کرد و اشاره شده است که او با سایر خانواده‌اش نیز رابطه‌ی منفی داشته است.

صفحات دیگر