بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

چیکا فوجیوارا

اشتراک‌گذاری

چیکا فوجیوارا

Chika Fujiwara

چیکا فوجیوارا - کاگویا ساما: عشق جنگ است

ژاپنی

藤原 千花

لقب

چیکای کارگاه عشق
چیکای طابع‌بین

سن

۱۷ (چپتر ۲۰۰)

جنسیت

مونث

تولد

۳ مارچ (برج حوت)

سرگرمی‌ها

بازی‌های رومیزی، خوردن رامن، سفر

سکونت

شوتو، محله شیبویا

پیشه

دبیر شورای دانش‌آموزی
عضو باشگاه بازی رومیزی

سطح سال

جونیور (2-B)
ارشد (3-A)

بستگان

تویومی فوجیوارا (خواهر بزرگتر)
موئها فوجیوارا (خواهر جوانتر)
دایچی فوجیوارا (پدر)
ماهو فوجیوارا (مادر)

صداپیشه

کونومی کوهارا

چیکا فوجیوارا (Chika Fujiwara) یکی از شخصیت‌های محوری مجموعه‌ی «کاگویا-ساما: عشق جنگ است» است. او یک دانش‌آموز سال سومی در آکادمی شوچی‌این، عضو باشگاه بازی رومیزی، و دبیر کنونی شورای دانش‌آموزی است.

ریشه

چیکا بر پایه کوراموچی نو میکو، دومین خواستگار از داستان بامبوشکن است که وظیفه یافت تا یک شاخه نگین‌دار را از هوئورای پیدا کند. عادت چیکا در تقلب حین بازی‌ها، بر اساس این حقیقت است که همتای کوراموچی سعی داشت تا یک نمونه‌ی جعلی را به شاهدخت کاگویا ارائه کند. همه‌ی افراد خانواده او دارای اسمی پر پایه یک گیاه هستند که به نحوی به شاخه اشاره دارد.

نام خانوادگی چیکا یعنی «فوجیوارا» بر پایه یک قبیله در دنیای واقعی است که اشخاص مهمی از آن در سراسر تاریخچه سیاست‌های ژاپنی نقش داشته‌اند.

شخصیت

چیکا دختری بسیار بشاش است که تقریبا همیشه لبخندی روی صورتش دارد. او همیشه به دنبال داشتن سرگرمی با اعضای شورای دانش‌آموزی است و اغلب با فعالیت‌هایی عجیب و غریب و ایده‌های خود دیگران و خودش را سرگرم می‌کند. او معمولا نسبت به جو اتاق بی‌توجه است و اغلب عنصری غیرقابل پیش‌بینی در خراب کردن طرح‌های کاگویا شینومیا و میوکی شیروگانه است.

به دلیل نگرش‌های سهل‌انگارانه و کودکانه، بسیاری از اعضای شورا به خصوص کاگویا او را فردی ساده فکر می‌دانند. چیکا در واقع در زمینه‌های مختلفی مستعد است که شامل نواختن پیانو و صحبت کردن به ۵ زبان است. او همچنین تا حدی فردی بی‌احتیاط است و اغلب تلاش می‌کند در بسیاری از بازی‌ها تقلب کند اما این کار او به چشم می‌آید.

چیکا در مورد هر چیزی که با عشق سر و کار دارد وسواس دارد و از این رو خود را «کارآگاه عشق» می‌نامد و مشاوره‌های رابطه به دیگران می‌دهد (با وجود این که خودش هرگز معشوقه‌ای نداشته است). او به شکل عجیبی احساسات یو ایشیگامی و میکو لینو را مورد توجه قرار می‌دهد، اما همزمان نسبت به رابطه کاگویا و شيروگانه بی‌توجه است.

تاریخچه

چیکا فرزند وسط از یک خانواده سیاستمدار است. پدر پدربزرگ او زمانی نخست وزیر بوده است، و عموی او نیز وزیر راست فعلی است. از این رو اصل و نسب او از اعتبار به شدت بالایی برخوردار است. در حالی که خانواده چیکا بیش از حد مراقب او بودند، اما او در محیطی محبت‌آمیز بزرگ شد و به یک دختر واقعا مهربان تبدیل شد. با این حال، از آنجا که اشکال تفریحی مانند بازی‌های ویدئویی و سایر اقلام برای او ممنوع بود، او به دنبال فرار از این شرایط، سرگرمی‌های مختلف و غیر معمولی را توسعه داد.

او علاقه‌مند به بازی های رومیزی آلمانی، پازل‌ها و سایر مواردی است که جزو موارد معمول سایر بچه‌ها دسته‌بندی نمی‌شود. او از دروغ گفتن متنفر است، اما هنگام انجام بازی‌ها جنبه‌ی پنهان خود را آشکار می‌کند و بی‌پروا بلوف می‌زند. او از زمان دبیرستان با کاگویا شینومیا دوست بوده است و اغلب در خانه‌ی او می‌ماند. با این حال نزدیکی آن‌ها به دلیل شخصیت کاگویا برای دیگران آشکار نیست.

در فصل ۲۲۲ از مانگا مشخص شد که چیکا برای کامل کردن خودش پیانو می‌نوازد و در این زمینه تبدیل به یک شگفتی شده است. انتظارات خانواده‌اش و طرفدارانش او را مجبور کرده بود تا تمرین بیشتری بکند. کاگویا به او گفت که اگر پیانو را دوست ندارد آن را ترک کند و چیکا نیز همین کار را کرد. در مقطعی چیکا کاگویا را در یک بازی به چالش کشید و اعلام کرد که در صورت پیروزی باید به دوست کاگویا تبدیل شد. در پایان او تبدیل به اولین دوست کاگویا شد.

صفحات دیگر