بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

میوکی شیروگانه

اشتراک‌گذاری

میوکی شیروگانه

Miyuki Shirogane

میوکی شیروگانه - کاگویا ساما: عشق جنگ است

ژاپنی

白銀 御行

لقب

پرز (توسط اعضای شورای دانش‌آموزی)
میو (توسط یو ایشیگامی)

سن

۱۷ (چپتر ۵۳)

جنسیت

مذکر

تولد

۹ سپتامبر (برج سنبله)

سکونت

سانگنجایا، محله ستاگایا (قبلا)
شیبائورا، محله میناتو

پیشه

کار نیمه-وقت

سطح سال

جونیور (2-B) (قبلا)
ارشد (3-A)

بستگان

مادری بی‌نام
کاگویا شینومیا (معشوقه سابق)

صداپیشه

ماکوتو فوروکاوا
یو تایچی (بچگی)

میوکی شیروگانه (Miyuki Shirogane) شخصیت اصلی مذکر مجموعه «کاگویا-ساما: عشق جنگ است» است. او یک دانش‌آموز سال سومی در آکادمی شوچی‌این و رئیس شورای دانش‌آموزی دوره ۶۷ام و ۶۸ام این آکادمی است.

ریشه

میوکی بر اساس شخصیت اوتومو نو میوکی، چهارمین خواستگار در داستان بامبوشکن است که وظیفه‌ی یافتن جواهری از گردن یک اژدها را دارد.

شخصیت

میوکی یک دانش آموز سختگیر است که با وجود پس‌زمینه‌ی زندگی سختی که داشته اما با عزم و سخت‌کوشی قادر به پیشرفت در مسیر خود شده است. او به طور مداوم تلاش می‌کند تا تصویری بی‌نقص از خود نشان دهد و همیشه بالا بماند. او اعتیاد شغلی دارد و از کار نیمه-وقت خود لذت می‌برد و اغلب سلامت خود را به خاطر کارش به خطر می‌اندازد. با توجه به پس‌زمینه زندگی نامرغوبش، میوکی آنچنان به پول درآوردن توجه ندارد و فردی صرفه‌جو است، و به طور کلی هدایای گران قیمت را دوست ندارد.

اگرچه او نسبت به معاون شورا یعنی کاگویا شینومیا احساس دارد، اما ثروت و استعداد کاگویا باعث وحشت او می‌شود و او از بروز احساساتش به او می‌ترسد. او همچنین می‌ترسد که هر اقدام خود به عنوان یک اقدام عاشقانه تفسیر شود و کاگویا او را پس بزند. این موضوع حتی بعد از شروع ملاقات آن‌ها نیز صادق است. او همچنین توهم یک فرد عالی از خود را دارد تا کاگویا را تحت تاثیر قرار دهد. یکی دیگر از دلایل او برای سخت‌کوشی در مطالعات این است که همیشه بهترین نمره گروه سنی خود را به دست آورد و نگذارد کاگویا بالاتر از او قرار بگیرد.

میوکی پیش از کاگویا هیچ معشوقه‌ای نداشته است و تقریبا در موارد عاشقانه بی‌روح است، اگرچه رفتار با وقار او باعث شده تا بیشتر دانش‌آموزان طور دیگری فکر کنند و اغلب از او مشاوره‌ی عشقی بگیرند. اگرچه او در زمینه تحصیل پیشرفت زیادی کرده است، اما این موضوع ثابت شده است که او در فعالیت‌های دیگری مانند ورزش، آواز، رقص و غیره از استعداد پایینی برخوردار است. با این حال او همیشه تلاش می‌کند تا این فعالیت‌ها را امتحان کند و کاستی‌های خود را برطرف کند.

با وجود غرورو و اعتماد به نفس بالایی که میوکی دارد، اما او فردی بسیار از خود گذشته و یاری‌دهنده است و هرگز هیچ یک از اهداف خود را بالاتر از خوشی دیگران قرار نمی‌دهد. او فردی بسیار حامی و سخاوتمند است و مایل به کمک به هر دانش‌آموزی است.

تاریخچه

زمانی که او یک کودک بود مادر میوکی خانواده‌اش را ترک کرد و خواهر کوچکترش کی شیروگانه را با خود برد. کارخانه پدر میوکی تعطیل شد و در حال حاضر نیز وضعیت ناپایداری دارد. آن‌ها در یک آپارتمان زندگی می‌کردند و ۵۰٬۰۰۰ ¥ (حدود ۴۵۰ دلار) در ماه را بابت آن پرداخت می‌کردند. با توجه گذشته‌ی سختی که میوکی داشت، او مجبور بود یک سبک زندگی اقتصادی را داشته باشد و برای حمایت از خانواده‌اش مشغول به شغل‌های نیمه-وقت و کارهای سخت شود.

میوکی در اولین سال تحصیلی خود با یک بورسیه تحصیلی به آکادمی شوچی‌این منتقل شد. او توسط رئیس شورای دانش‌آموزی پیشین به مسئول امور داخلی این شورا منصوب شد و در تمیز کردن یک مرداب کمک کرد. در آنجا او شاهد کاگویا شینومیا بود که دختری را از غرق شدن نجات داد، در حالی که خود کاگویا نمی‌دانست چگونه شنا کند. در آن لحظه بود که میوکی واقعا جذب کاگویا شد. او به پیشنهاد مومو ریوجی، یکی از اعضای شورای دانش‌آموزی، یک شخصیت نابغه و مطمئن را به خود گرفت تا بتواند نظر کاگویا را به خود جلب کند.

صفحات دیگر