بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ماکی شیجو

اشتراک‌گذاری

ماکی شیجو

Maki Shijo

ماکی شیجو - کاگویا ساما: عشق جنگ است

ژاپنی

四条 眞妃

سن

۱۷ (چپتر ۱۵۲)

جنسیت

مونث

تولد

۱ فوریه (برج جدی)

پیشه

عضو باشگاه داوطلب

سطح سال

جونیو (2-B)
ارشد

بستگان

ماکوتو شیجو (پدر)
میکادو شیجو (برادر دوقلو)
کاگویا شینومیا (خویشاوند)

صداپیشه

کانا ایچینوسه

اولین نمایش

چپتر ۶ (مانگا)
قسمت ۱۶ (انیمه)

ماکی شیجو (Maki Shijo) شخصیتی جانبی در مجموعه «کاگویا-ساما: عشق جنگ است» است. او یک دانش‌آموز سال سومی در آکادمی شوچی‌این و عضوی از باشگاه داوطلبانه است. او دختری از خانواده شیجو، شاخه‌ای از خاندان شینومیا است.

شخصیت

ماکی از بسیاری از جهات شبیه به کاگویا شینومیا است؛ هر دوی آن‌ها در ظاهر سنگ‌دل هستند، در بیرون سرد هستند، اما در داخل واقعا خوش‌قلب هستند. به عنوان فرزندان نسل شینومایا، هر دوی آن‌ها مغرور هستند و در برنامه‌ریزی نیز مهارت دارند. اما در زیر این ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها افرادی معصوم، مهربان و منصف هستند.

در مقایسه با کاگویا، ماکی در تعامل با دیگران غیررسمی‌تر است و همیشه افراد را با نام کوچکشان صدا می‌زند. او تا حدی با احساساتش متناقض است و قادر نیست تا غرور خود را حفظ کند، به ویژه هنگامی که موضوع مربوط به تسوباسا تانوما باشد. او از خاندان اصلی شینومیا نیست و از همین رو بر خلاف کاگویا به طور کامل به شکل محافظت‌شده و منزوی بزرگ نشده است.

تاریخچه

ماکی عضو شاخه‌ای از خانواده شینومیا است و دارای یک برادر دوقلو است. او همچنین از بستگان کاگویا شینومیا است و سردی آن‌ها نسبت به یکدیگر، تنش‌های بین خانواده اصلی و خانواده‌های شاخه را نشان می‌دهد.

او با ناگیسا کاشیواگی دوست است و به شکل محرمانه نسبت به رابطه‌ی ناگیسا با معشوقه‌اش حسادت دارد، زیرا او نیز به تسوباسا تانوما علاقه‌مند بوده است. اما او نیز همانند کاگویا نسبت به اعتراف کردن به احساساتش مشکل دارد. بر خلاف او، اعتراف ناگهانی تسوباسا به احساسش توسط ناگیسا پذیرفته شد و آن‌ها به یک زوج تبدیل شدند.

مشکلات ماکی باعث شد تا او گهگاهی به اتاق شورای دانش‌آموزی سر بزند و در آنجا حمایت دوستانش یو ایشیگامی و میوکی شیروگانه را دریافت کند تا با عشق از دست رفته‌ی خود کنار آید.

صفحات دیگر