بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تسوبامه کویاسو

اشتراک‌گذاری

تسوبامه کویاسو

Tsubame Koyasu

تسوبامه کویاسو - کاگویا ساما: عشق جنگ است

ژاپنی

子安 つばめ

سن

۱۹ (چپتر ۲۱۵)

جنسیت

مونث

تولد

۴ آپریل (برج حمل)

سرگرمی‌ها

ژیمناستیک

سکونت

کونان، محله میناتو

پیشه

معاون کاپیتان باشگاه تشویق (قبلا)

سطح سال

ارشد (3-A) (قبلا)
فارغ‌التحصیل

صداپیشه

هاروکا فوکوهارا

اولین نمایش

چپتر ۸۲ (مانگا)
قسمت ۲۱ (انیمه)

تسوبامه کویاسو (Tsubame Koyasu) یک شخصیتی جانبی در مجموعه «کاگویا-ساما: عشق جنگ است» است. او تحصیل کرده‌ی آکادمی شوچی‌این و یکی از دختران غیرممکن است. او معاون کاپیتان باشگاه تشویق و رئیس سابق کمیته فستیوال فرهنگی بود.

ریشه

نام تسوبامه از سپیدمهره پرستو، یک شی در داستان بامبوشکن نشات گرفته است که ایسونوکامی نو مارو (همتای یو ایشیگامی) وظیفه داشت آن را جمع‌آوری کند.

شخصیت

تسوبامه فردی مهربان، مراقب و شاد است که با افراد دیگر همدردی می‌کند، و حتی پس از دیدن ناراحتی ایشیگامی از باخت در یک مسابقه اشک ریخت. او همیشه به نفع افراد عمل می‌کند و از آسیب دیدن آن‌ها ناراحت می‌شود. به دلیل همین ویژگی‌ها و همین طور زیبایی غیرقابل انکارش، او در میان دانش‌آموزان و اعضای باشگاه تشویق به ویژه پسران محبوب است.

او دختری محبوب محسوب می‌شود و در دوستان و آشنایان زیادی در سطوح مختلف دارد. او اغلب با آخرین ترندها همراه است و از این رو همیشه در دایره‌ای از چیزهای جدید قرار دارد.

تسوبامه دارای یک اصطلاح عامیانه منحصر به فرد به نام «تسوبامسه» است که زمانی که هیجان‌زده است کاربرد دارد. در این شرایط، او به جای کلمات به مفاهیم توجه می‌کند.

او به فعالیت‌های بدنی مانند ژیمناستیک علاقه دارد و به همین دلیل است که به کار خود در باشگاه تشویق پایان داد. او همچنین در مقطعی به عنوان رئیس جشنواره فرهنگی منصوب شد و مسئول تیم PR از آکادمی شوچی‌این بود که به دنبال راه‌اندازی فعالیت‌های مختلف در این جشنواره بود.

تسوبامه اغلب در تصمیم گیری‌های سخت برای خودش مشکل دارد و از دیگران مشاوره می‌گیرد. در شرایط استرس‌زا او برای بیرون رفتن از این شرایط به خرید می‌رود.

تاریخچه

تسوبامه فارغ التحصیل از آکادمی شوچی‌این است که به عنوان معاون کاپیتان باشگاه تشویق فعالیت می‌کرد. او دختر یک متصدی بار در سطح-جهانی و یک مدیر منطقه‌ای شرکت مواد غذایی چند-ملیتی است. قبل از جلسه باشگاه تشویق برای برگزاری جشنواره ورزشی، رابطه‌ی او با معشوقه‌ی سابقش به هم خورد، چرا که به او خیانت شده بود.

زمانی که یو ایشیگامی به باشگاه تشویق پیوست، تسوبامه به او کمک کرد تا به کار گروهی با دیگران عادت کند. مهربانی او باعث شد تا ایشیگامی به تدریج جذب او شود. در جشنواره فرهنگی، ایشیگامی او را به خانه وحشت کلاس خود دعوت کرد که تسوبامه هیجان‌زده آن را پذیرفت. پس از آن، این دو به کلاس تسوبامه رفتند. یک غرفه پرتاب به هدف در آنجا وجود داشت که یکی از جوایزش یک کوکی بزرگ به شکل قلب بود. ایشیگامی به طور تصادفی در این غرفه پیروز شد و کوکی را به عنوان جایزه خود انتخاب کرد. او سپس آن را به تسوبامه داد که این اقدام او باعث دستپاچگی تسوبامه شد (در حالی که ایشیگامی متوجه معنای دادن چنین هدیه‌ای به شکل قلب در یک جشنواره فرهنگی نبود). تسوبامه خجالت‌زده با کوکی از اتاق خارج شد و گفت که به آن فکر خواهد کرد.

صفحات دیگر