ویکی کاگویا ساما: عشق جنگ است

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آی هایاساکا

اشتراک‌گذاری

آی هایاساکا

Ai Hayasaka

آی هایاساکا - کاگویا ساما: عشق جنگ است

ژاپنی

早坂 愛

سن

۱۸ (چپتر ۲۱۳)

جنسیت

مونث

تولد

۲ آپریل (برج حمل)

سکونت

سنگاکو-جی، محله میناتو

پیشه

کارکن گروه شینومیا (قبلا)
پیشخدمت شخصی (قبلا)
دانش‌آموزی دبیرستان
محافظ شخصی

سطح سال

جونیور (2-A) (قبلا)
ارشد (3-A)

بستگان

نائو هایاساکا (مادر)
مساتو هایاساکا (پدر)

صداپیشه

یومیری هاناماری

اولین نمایش

چپتر ۳ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

آی هایاساکا (Ai Hayasaka) یکی از شخصیت‌های محوری مجموعه «کاگویا-ساما: عشق جنگ است» است. او یک دانش‌آموز کلاس سومی در آکادمی شوچی‌این و کارمند سابق گروه شینومیا است که به عنوان پیشخدمت کاگویا شینومیا خدمت می‌کرد.

ریشه

شخصیت آی بر پایه یک فرستاده آسمانی در داستان بامبوشکن است که وظیفه داشت کاگویا هیمه را به ماه بازگرداند.

شخصیت

آی با وجود سن کمی که دارد اما شخصیت انعطاف‌پذیری دارد و متناسب با موقعیت‌ها و سناریوهای مختلف به سرعت تغییر می‌کند. او دارای چهار شخصیت متمایز است و دارای پس زمینه و تربیتی منحصر به فرد است.

به عنوان یک خدمتکار او به طور بی‌وقفه وظایفش را انجام می‌دهد و گاهی به خاطر درخواست‌های نامعقول اربابش از دست او می‌رنجد، اما همچنان عمیقا او را دوست دارد.

در پوشش مدرسه، او یک دانش‌آموز نسبتا قانون-شکن است و به عنوان فردی سرزنده شناخته می‌شود.

او یک دختر مهربان است که عمیقا عاشق بانوی ارباب خود است و او را به مانند خواهر خودش در نظر می‌گیرد. او همچنین در مورد این حقیقت که تا به حال تجربه‌ی ملاقات با پسری را نداشته بسیار حساس است.

تاریخچه

خانواده هایاساکا زمانی یک خانواده برجسته بود اما آن‌ها در درگیری با خانواده شینومیا بازنده شدند و جذب این خاندان شدند. آی در خانواده اصلی شینومیا متولد شد و به عنوان یک خدمتکار آموزش ویژه دید. او نیز همانند کاگویا شینومیا در دنیایی منزوی بزرگ شد، با این حال وضع او نسبت به کاگویا بهتر بود.

پدر آی پدرخوانده کاگویا است، و مادرش نیز پرستار دایه کاگویا بود. آن‌ها از مدت کوتاهی پس از تولد در کنار هم بزرگ شدند. با این حال، کاگویا در دومین سالگرد تولدش به خانواده اصلی شینومیا منتقل شد، و آن‌ها در سن هفت سالگی دوباره به یکدیگر پیوستند، زمانی که جایگاه آن‌ها به شکل رسمی ارباب و بنده شده بود. با این حال، رابطه واقعی آن‌ها بیشتر شبیه به خواهرانی جداناپذیر بود. در مقطعی کاگویا یک کش مو را به آی داد و از او خواست که دوستش بماند. در حالی که آی آن نپذیرفت، اما از آن کش مو استفاده کرد و این کش از لوازم اصلی او شد.

پس از این که وفاداری خائنانه او به کاگویا و به نفع برادر بزرگتر کاگویا افشا شد، کاگویا سعی کرد به خاطر رابطه‌ی نزدیکش برای اولین بار او را ببخشد. در حال حاضر، رابطه ارباب و بنده‌ای آن‌ها قطع شده است و آی پس از استعفا از پست خود حالا آزاد است.

صفحات دیگر