جوجوتسو کایسن

کنتو نانامی

اشتراک‌گذاری

کنتو نانامی

Kento Nanami

کنتو نانامی - جوجوتسو کایسن

نژاد

انسان

سن

۲۷

جنسیت

مذکر

درجه

درجه ۱

اولین نمایش

چپتر ۱۸ (مانگا)
قسمت ۸ (انیمه)

کنتو نانامی (Kento Nanami) یک شخصیت جانبی در مجموعه جوجوتسو کایسن است. او یک جادوگر جوجوتسو و دانش‌آموخته کالج فنی نفرین توکیو است.

تاریخچه

نانامی در کالج جادوگری توکیو تحصیل کرده است و در طول سال اول تحصیل خود، با یو هایبارا هم‌تیمی شد تا در ماموریتی از گتو و گوجو پشتیبانی کند. یک سال بعد، نانامی باری دیگر به همراه یو در ماموریتی شرکت کرد. با این حال این ماموریت بسیار دشوارتر و باعث مرگ یو شد. بعد از این که نانامی از کالج فارغ‌التحصیل شد، تصمیم گرفت که جادوگری را ترک کند زیرا آن را دردناک می‌دانست. نانامی سپس به عنوان یک کارمند شروع به کار کرد اما پس از مدتی متوجه شد که در این شغل فقط به پول اهمیت داده می‌شود. نانامی پس از رسیدگی به یک روح نفرین‌شده که باعث مشکلاتی برای یک نانو شده بود، تصمیم گرفت تا به جادوگری بازگردد.

پس از آن نانامی توسط گوجو به یوجی معرفی شد، و مسئولیت آموزش یوجی به او داده شد.

شخصیت

نانامی مردی بسیار باهوش و کم حرف و فردی کاملا جدی در کار خود است. او می‌داند که چگونه احساسات را از کارش جدا کند. نانامی عنوان یکی از مربیان یوجی است و بر خلاف گوجو است فردی جدی و سخت‌گیرتر است.

نانامی تقریبا همیشه یک نگرش بی‌تفاوت دارد و اغلب موقعیت‌های مختلف خونسرد به نظر می رسد. با این حال او بسیار صریح است و بیشتر اوقات به راحتی تحریک می‌شود، به خصوص در هنگام برخورد با یوجی.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

سطح مهارت کلی: نانامی به عنوان یک جادوگر درجه ۱ از افراد دسته بالای دبیرستان جوجوتسو محسوب می‌شود. او توسط سایر جادوگران سطح بالا از جمله اینو، ایجیکی و حتی گوکو مورد احترام است. ماهیتو، یک روح نفرین‌شده درجه ویژه اذعان کرده است که نانامی بالاتر از سطح خود است.

 • شمشیرزن ماهر
 • هوش تاکتیکی عالی
 • تکنیک و دقت برتر

جوجوتسو

دستکاری انرژی نفرین‌شده

 • انرژی نفرین‌شده عالی: نانامی دارای ذخایر زیادی از انرژی نفرین‌شده است که می‌تواند آن را از طریق تکنیک نفرین‌شده خود به طور موثری کنترل کند. نانامی در استفاده مکرر از تکنیک نفرین‌شده خود در جنگ، هیچ نشانه‌ای از خستگی از خود بروز نداده است.
 • فلش سیاه: این تکنیک به کاربر اجازه می‌دهد تا به واسطه انرژی نفرین‌شده قدرت یک ضربه فیزیکی تا میزان زیادی تقویت کند.

پیمان‌های الزام‌آور

 • اضافه‌کاری: این یک پیمان الزام‌آور است که نانامی با خودش بسته است. او میزان انرژی نفرین‌شده خود را در زمان ساعات رسمی کار در دبیرستان جوجوتسو محدود کرده است. زمانی که او فراتر از شیفت عادی خود و در ساعات اضافه‌کاری فعالیت داشته باشد، انرژی نفرین‌شده او تا حد زیادی متورم شده و قدرت مبارزه او افزایش پیدا می‌کند.
 • نشان دادن کارت‌ها: این پیمان توسط بسیاری از تمرین‌کنندگان جوجوتسو به کار گرفته می‌شود. کاربر با افشا کردن نحوه‌ی عملکرد تکنیک نفرین‌شده خود، باعث افزایش تاثیرگذاری تکنیک خود شده و همچنین باعث گمراه کردن حریف خود در نحوه‌ی عملکرد آن می‌شود.

تکنیک ذاتی

 • تکنیک نسبت: تکنیک ذاتی نانامی می‌تواند هدف او را به ده خط تقسیم کند و یک نقطه ضعف را در نسبت هفت به سه ایجاد کند. نانامی آزادنه قادر به انتخاب هر بخش برای تقسیم‌بندی است که می‌تواند شامل سر، بالا-تنه، دست‌ها و پاها شود. این تکنیک همچنین روی اشیای غیر زنده نیز قابل استفاده است.
  • فروپاشی

تجهیزات

 • شمشیر بدون نوک