ویکی جوجوتسو کایسن

پاندا

اشتراک‌گذاری

پاندا

Panda

پاندا - جوجوتسو کایسن

تاریخ تولد

۵ مارچ

جنسیت

مذکر

پیشه

جادوگر جوجوتسو
دانش‌آموز

اولین نمایش

چپتر ۰-۱ و چپتر ۱۰ (مانگا)
قسمت ۵ (انیمه)

صداگذار

توموکازو سکی

پاندا (Panda) یک شخصیت جانبی در جوجوتسو کایسن و یکی از شخصیت‌های اصلی پیش‌درآمد این مجموعه است. او یک پاندای واقعی نیست و یک جسد نفرین‌شده جهش‌یافته است که توسط ماسامیچی یاگا ایجاد شده است و به عنوان یک دانش‌آموز سال-دومی در دبیرستان جوجوتسو تحصیل می‌کند.

تاریخچه

پاندا یک جسد نفرین‌شده‌ی دگرگون شده است که توسط مدیر کالج توکیو یعنی ماسامیچی یاگا ایجاد و آموزش داده شده است. در مقطعی ماسامیچی برای پاندا فاش کرد که او یک برادر و خواهر بزرگتر دارد که وقتی بزرگ شد به این موضوع پی خواهد برد.

توانایی‌ها و قابلیت‌ها

سطح مهارت کلی: پاندا یک جادوگر درجه ۲ و یک جسد نفرین شده جهش یافته و پیشرفته است. او بسیار باهوش است و می‌تواند در یک گام جلوتر از حریفان خود فکر کند. فیزیولوژی پاندا همچنین یک چالش منحصر به فرد در جنگ ایجاد می‌کند. تنها راه برای مقابله با او تخریب کردن هسته‌های انرژی نفرین‌شده او است که مانند قلبش عمل می‌کنند. علاوه بر این بدن او بسیار بادوام است و قادر به استفاده از جوجوتسو برای تقویت آن است.

  • قدرت تقویت‌یافته
  • هوش تاکتیکی بالا
  • پایداری تقویت‌یافته

جوجوتسو

دستکاری انرژی نفرین‌شده

  • انرژی نفرین‌شده عالی: پاندا به عنوان یک جسد نفرین‌شده، به طور طبیعی دارای درجه بالایی از انرژی نفرین‌شده است. او با آموزش یاد گرفته است که بدن جسمی خود را تقویت کند تا در زمان حمله و دفاع به تعادل برسد.

هسته‌های جسد نفرین‌شده

پاندا

  • در بدن پاندا سه هسته وجود دارد: پاندای متعادل، گوریل قدرتی و یک هسته سوم که هنوز مشخص نشده است. در صورت آسیب دیدن هر یک از این هسته ها، پاندا دیگر تا زمان بهبودی قادر به تغییر شکل به آن نیست.
  • با جابجایی به هسته، پاندا می‌تواند به «حالت گوریل» تغییر کند. در این حالت او بسیار قوی‌تر و سریعتر می‌شود اما انرژی نفرین‌شده او زودتر تخلیه می‌شود.
  • پاندا در حالت گوریلا قادر به استفاده از «ضرب درام غیرقابل بلاک» است. به این ترتیب برخورد ضربه‌های او موجی را ایجاد می‌کند که حتی در صورت دفاع کردن هم آسیب‌دیدگی زیادی را برای حریف در بر دارد.

تجهیزات

  • پاندا در نبردها، از مچ‌بندهای ورزشی با طرح پاندا استفاده می‌کند.
صفحات دیگر