جوجوتسو کایسن

نوریتوشی کامو

اشتراک‌گذاری

نوریتوشی کامو

Noritoshi Kamo

نوریتوشی کامو - جوجوتسو کایسن

نژاد

انسان

تاریخ تولد

۵ ژوئن

سن

۱۸

جنسیت

مذکر

بستگان

نوریتوشی کامو (جد)
مادر و پدری بی‌نام
برادر ناتنی بی‌نام

پیشه

جادوگر جوجوتسو
دانش‌آموز
وارث رهبر کامو

اولین نمایش

چپتر ۳۲ (مانگا)
قسمت ۱۴ (انیمه)

نوریتوشی کامو (Noritoshi Kamo) شخصیتی در جوجوتسو کایسن است. او یک دانش‌آموز سال-سومی از کالج فنی نفرین کیوتو است.

شخصیت

نوریتوشی در بیشتر مواقع، چه در مقابل متحدان و چه رقبا بسیار آرام است. او به استثنای آئوی بر سایر همسالان خود در مدرسه کیوتو ارشد است. وفاداری او نسبت به خانواده‌های جادوگری، احساسات او را نسبت به افراد تحت تاثیر قرار می‌دهد.

علی‌رغم عدم ارتباط واقعی مگومی با خانواده زنین، اما نوریتوشی با او برخورد خوبی دارد. با این حال نوریتوشی احساس می‌کند که یوجی ایتادوری باید از بین برود چرا که او را یک تهدید می‌داند.

نوریتوشی برای محافظت از مادرش مسئولیت وارث بودن رئیس خانواده کامو را پذیرفته است. از همین رو او تمام تلاش خود را کرده است تا ارزش‌های این خانواده را رعایت کند، و غالبا به فکر خودش نبوده و به خاطر مادرش این کار را انجام می‌دهد.

نوریتوشی به این دلیل یک جادوگر جوجوتسو شد چون مادرش به توانایی بالقوه او برای کمک کردن به مردم ایمان داشت. برخورد او با یوجی باعث یادآوری این موضوع به او شد چرا که یوجی نیز مشابه با همین دلیل جادوگر شده بود.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

سطح مهارت کلی: نوریتوشی یک جادوگر درجه ۱ با توانایی استفاده از تکنیک تحسین برانگیز خانواده کامو یعنی دستکاری خون است. او یک تیرانداز ماهر است که جوجوتسو را با تیراندازی خود آمیخته است. کامو به لطف بلوغ و ذهن تاکتیکی بالا، به عنوان یک رهبر در میان همسالان خود مورد احترام است.

  • هوش تاکتیکی بالا

جوجوتسو

دستکاری انرژی نفرین‌شده

  • انرژی نفرین‌شده بالا: نوریتوشی ثابت کرده است که حداقل به اندازه یک نفرین درجه ۱ قدرتمند است. او قادر است چندین تکنیک دستکاری خون را یکی پس از دیگری و به طور موثر انجام دهد. این موضوع ناشی از کنترل بالای او روی انرژی نفرین شده‌اش است. او حتی می‌تواند اطراف مغز خود را دستکاری کند تا در صورت لزوم از گفتار نفرین‌شده جلوگیری کند.

تکنیک ذاتی

نوریتوشی کامو

دستکاری خون: نوریتوشی صاحب تکنیک نفرین‌شده‌ی خانواده کامو است. دستکاری خون به خاطر مجموعه توانایی‌های متعادلش ستایش شده و به نوریتوشی توانایی کنترل تمام جنبه‌های خون خود را می‌دهد. او با فرو بردن تیرها در خونش می‌تواند پس از رها کردن‌شان آن‌ها را کنترل کند. او همچنین به تکنیک‌های متعدد دیگری از دستکاری خون دسترسی دارد که طیف گسترده‌ای از حملات را برای او فراهم می‌کند.

  • مقیاس سرخ جریان: افزایش حرارت بدن، ضربان نبض، و تعداد سلول‌های قرمز خون که باعث تقویت انرژی و ظرفیت‌های فیزیکی می‌شود.
  • الزام کریموسن: تبدیل خون به یک تور بزرگ که هدف را به دام می‌اندازد.
  • برش جن‌گیری: به چرخش در آوردن مقداری خون با سرعت بالا که آن را همانند یک سلاح برنده قابل پرتاب درمی‌آورد.
  • همگرایی: فشرده و متراکم کردن خون تا حداکثر.
  • خون پیرسینگ: شلیک پرتویی از خون از فاصله دور که قادر به سوراخ کردن گوشت است.

تجهیزات

  • نوریتوشی از یک کمان و چند تیر استفاده می‌کند و تیرهای خود را با خون خود آغشته می‌کند که به او اجازه کنترل مسیر حرکت آن‌ها را می‌دهد.