جوجوتسو کایسن

نائوبیتو زنین

اشتراک‌گذاری

نائوبیتو زنین

Naobito Zenin

نائوبیتو زنین - جوجوتسو کایسن

نژاد

انسان

سن

۷۱

جنسیت

مذکر

بستگان

خاندان زنین
اوگی زنین (برادر)
توجی فوشیگورو (برادرزاده)
مای زنین (برادرزاده)
ماکی زنین (برادرزاده)

پیشه

جادوگر جوجوتسو
رئیس ۲۶ام خاندان زنین

وابسته به

اولین نمایش

چپتر ۴۲ (مانگا)
قسمت ۱۷ (انیمه)

صداگذار

جوجی ناکاتا

نائوبیتو زنین (Naobito Zenin) یک شخصیت جانبی در مجموعه جوجوتسو کایسن است. او یک جادوگر جوجوتسوی درجه ۱ ویژه، رئیس ۲۶ام خاندان زنین، و پدر نائویا زنین بود.

شخصیت

نائوبیتو یک فرد متکبر مست و یکی سنت‌گرا است که به ارزش‌های خاندان زنین بها می‌دهد. او برادرزاده‌های خود را به عنوان انسان‌های کم‌ارزش تلقی می‌کند چرا که فاقد انرژی نفرین‌شده هستند. قبیله‌ی او از به رسمیت شناختن ماکی امتناع کرد، با وجود این که مهارت‌های فیزیکی بالایی داشت. نائوبیتو خودش تهدید کرده بود که در روزی که ماکی قبیله را ترک کند، زندگی برای مای سخت خواهد بود.

او در مورد اهمیت ساتورو گوجو در دنیا، مغرورانه گفته است که نمی‌تواند سقوط قبیله‌اش را ببیند. او در طول تمام نبردها دارای نوعی تکبر است به طوری که به متحدان و دشمنان خود طعنه می‌زند.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

مهارت کلی: نائوبیتو یک جادوگر درجه ۱ ویژه با توانایی‌های استثنایی در مبارزات است. در نگاه اول او به مانند فردی تنبل است به جای یک مبارز اما همین فرد می‌تواند به طور موثری بر یک روح نفرین‌شده درجه ویژه چیره شود. تکنیک ذاتی او در کنار هنرهای رزمی، نائوبیتو را تبدیل به یکی از سریع‌ترین جادوگران جوجوتسو کرده است.

  • استاد مبارز تن به تن
  • هوش تاکتیکی عالی

جوجوتسو

کنترل انرژی نفرین‌شده

انرژی نفرین‌شده عالی: خاندان زنین ارزش بسیاری برای انرژی نفرین‌شده قائل است و ظرفیت استفاده از تکنیک‌های بسیار قدرتمندی را دارد. نائوبیتو به عنوان رئیس این قبیله و یک جادوگر درجه ۱ ویژه به طور طبیعی از میزان بالایی از انرژی نفرین‌شده برخوردار است. او قادر است بدون این که خستگی در او ایجاد شود به طور مداوم از تکنیک نفرین‌شده خود در نبردها استفاده کند.

تکنیک به ارث برده

  • افسون‌گری تجسم (Projection Sorcery): این تکنیک به کاربر اجازه می‌دهد تا یک ثانیه را به ۲۴ فریم تبدیل کند، و در کنار آن مجموعه‌ای از حرکات از پیش تعیین‌شده را ردگیری کند.

تکنیک حصار

  • سقوط تلاطم شکوفه (Falling Blossom Emotion): یک هنر مخفی و یک تکنیک ضد-دامنه.