جوجوتسو کایسن

مای زنین

اشتراک‌گذاری

مای زنین

Mai Zenin

مای زنین - جوجوتسو کایسن

نژاد

انسان

تاریخ تولد

۲۰ ژانویه

سن

۱۶

جنسیت

مونث

بستگان

خانواده زنین
اوگی زنین (پدر)
مادری بی‌نام
ماکی زنین (خواهر دوقلو)
نائویا زنین (عموزاده)
توجی فوشیگورو (عموزاده)
نائوبیتو زنین (عمو)

پیشه

دانش‌آموز جوجوتسو

وابسته به

درجه

اولین نمایش

چپتر ۱۶ (مانگا)
قسمت ۸ (انیمه)

صداگذار

مارینا اینوئه

مای زنین (Mai Zenin) شخصیتی در مجموعه جوجوتسو کایسن است. او یک دانش‌آموز سال دومی در دبیرستان کیوتو جوجوتسو است.

شخصیت

مای فردی بسیار ناپخته و بی‌پرده است. پس از دیدار با نوبارا و مگومی، او فقط به منظور یک رقابت مدرسه‌ای به آن‌ها و دوستان مرده‌ی‌شان توهین کرد. او همچنین همیشه در در ضعیف خواندن خواهرش بی‌پرده است.

این نگرش او ناشی از تمایل مای به داشتن یک زندگی عادی و یک آسیب روحی بود که به خاطر رها شدن توسط ماکی رخ داد. مای و خواهر او هر دو در خانواده زینن بزرگ شدند و آن‌ها به خاطر زن بودن و میزان پایین انرژی نفرین‌شده سرخورده بودند. در حالی که مای قصد ماندن با خانواده را داشت اما ماکی تصمیم به ترک خانواده گرفت. مای نیز برای جلوگیری از هر گونه پس زده شدن توسط خانواده زنین، جدا شد و تبدیل به یک جادوگر شد.

تاریخچه

مای در خانواده زنین و به عنوان خواهر دوقلوی کوچکتر ماکی متولد شد. در کودکی او همیشه به خاطر ترس از ارواح نفرین‌شده به ماکی متکی بود. بعدها زمانی که ماکی خانواده را ترک کرد، مای به خاطر رها شدنش توسط ماکی از او رنجیده شد.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

سطح مهارت کلی: مای یک جادوگر درجه ۳ و یک تیرانداز خوب است. او با یک گلوله که آغشته به انرژی نفرین‌شده است می‌تواند یک جادوگر یا نفرین را از بین ببرد. با وجود این که گفته شده است او از خواهرش قوی‌تر است اما او هیچ مهارت فیزیکی قابل رقابتی با خواهرش ندارد. همچنین او تنها یک بار در روز قادر به استفاده از تکنیک نفرین‌شده خود است.

  • نشانه‌گیر ماهر

جوجوتسو

کنترل انرژی نفرین شده

انرژی نفرین‌شده پایین: سطح انرژی نفرین‌شده مای از میانگین یک انسان بالاتر است اما از یک جادوگر معمولی پایین‌تر است. او قادر است گلوله‌های تفنگ خود را به انرژی نفرین‌شده آغشته کند.

تکنیک ذاتی

  • ساخت و ساز: این تکنیک مقدار زیادی از انرژی نفرین‌شده را می‌طلبد تا چیزی را از هیچ ایجاد کند. مای از این تکنیک برای ساخت یک گلوله در روز استفاده می‌کند.

تجهیزات

سلاح اصلی مای یک هفت تیر است که آغشته به انرژی نفرین‌شده او است.