ویکی جوجوتسو کایسن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تنگن

اشتراک‌گذاری

تنگن

Tengen

تنگن - جوجوتسو کایسن

نام مستعار

ستاره

گونه

سن

+۱۲۰۰

جنسیت

مونث (قبلا)

پیشه

جادوگر جوجوتسو

وابسته به

دبیرستان جوجوتسو توکیو

اولین نمایش

چپتر ۱۴۴ (مانگا)

تنگن (Tengen) که اغلب با نام ارباب تنگن خطاب می‌شود یک شخصیت جانبی در مجموعه جوجوتسو کایسن است. او یک جادوگر جوجوتسو جاودانه است که همیشه در مقبره‌های راهرو ستاره باقی می‌ماند تا حصارهایی که از دو مکان دبیرستان جوجوتسو حفاظت می‌کنند را تقویت کند.

استاد تنگن با نام «ستاره» (星ほし، هوشی) نیز شناخته می‌شود. زمانی او مسئول موعظه بنیاد جادوگران جوجوتسو بود و در نهایت گروه‌های مذهبی تشکیل یافت که ستاره را به عنوان خدای خود ستایش می‌کردند.

شخصیت

تنگن ظاهرا فردی خوش‌اخلاق، سرراست و آگاه است که بهترین منافع بشریت را در ذهن دارد. او به سؤالات ناخوشایند در مورد تجربه خود اهمیتی نمی‌دهد و بسیار خوشحال است که به جادوگران جوجوتسو معمولی کمک می‌کند تا در موقعیت مناسبی قرار گیرند.

تنگن مایل بود تمام تلاش خود را برای کمک به یوجی و دیگران انجام دهد تا کنجاکو را متوقف کنند، و دو نفر از اعضای تیمش خواست تا از آن‌ها محافظت کند.

توانایی‌ها

سطح مهارت کلی: تنگن به عنوان یک موجود جاودانه و یک ستون امنیتی در جامعه جوجوتسو در نظر گرفته می‌شود. او یک مبارز یا فردی نیست که با عملکردهای روزمره جهان در تعامل باشد. توانایی‌های تنگن برای ساختار و سازماندهی جامعه جوجوتسو ضروری است. او برای قرن‌ها وجود داشته است و مسئول آموزش پایه‌های جوجوتسو است که در نهایت به فرهنگ مدرن پیرامون آن تبدیل شده است.

تنگن قوی‌ترین کاربر حصار در بین تمام جادوگران جوجوتسو است، حتی برتر از کنجاکو. با این حال، تنگن یک موجود غیر-رزمی است و از جوجوتسو برای مبارزه استفاده نمی‌کند.

  • هوش تاکتیکی عالی

جوجوتسو

تکنینک ذاتی

جاودانگی: همانطور که از نامش پیداست به تنگن زندگی ابدی می‌دهد. این توانایی او را از پیری باز نمی‌دارد، بنابراین بدن و تکنیک او باید هر پانصد سال یکبار تنظیم مجدد شود. در سال ۲۰۰۶ تنگن در اذغام شدن با یک حامل پلاسمای ستاره ناموفق بود و به جای یک انسان به یک روح نفرین‌شده تبدیل شد. او خودآگاهی خود را حفظ کرده است.

  • حصارهای دبیرستان جوجوتسو: هر روز ظاهر چیدمان این ساختمان را تغییر می‌دهد تا وجود مدرسه را از عموم پنهان کند.
  • حصارهای پنهان: ورودی مقبره راهروی ستاره با حصاری محافظت می‌شود که بر بیش از هزار درب تاثیر دارد. این ورودی به طور مرتب تغییر می‌کند و تنها یک در به مقبره‌ها می‌رسد.
  • حصارهای خالی: حصارهای کاملا خالی که با یک پوسته بیرونی ساخته شده از پنل‌های شش-ضلعی مشخص شده است.
  • حصارهای خالص: یک نوع حصار برتر که دقت سرکوب روح نفرین‌شده تنگن و تکنیک‌های حصاری را تقویت می‌کند.
صفحات دیگر