جوجوتسو کایسن

آئوی تودو

اشتراک‌گذاری

آئوی تودو

Aoi Todo

آئوی تودو - جوجوتسو کایسن

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

پیشه

درجه

درجه ۱

اولین نمایش

چپتر ۱۶ (مانگا)
قسمت ۸ (انیمه)

آئوی تودو (Aoi Todo) یک شخصیت جانبی در مجموعه جوجوتسو کایسن است. او یک شاگرد سال-سومی در کالج فنی نفرین کیوتو است.

شخصیت

آئوی فردی بسیار عجیب و غریب است که ظاهرا از نبرد با همتایان خود لذت می‌برد. او از ژست گرفت، نشان دادن عضلاتش و هیجان جنگ لذت می‌برد. او در اولین ملاقات خود با مگومی، تنها به دلیل «خسته کننده بودن» مگومی به مبارزه با او پرداخت. از این رو آئوی از کارهای خسته‌کننده در زندگی متنفر است.

با این حال آئوی در مقطعی به منظور راهنمایی کردن یوجی، جنبه‌ای بسیار هوشمندانه‌تر و حتی فلسفی‌تر از خود نشان داد. او به یوجی نشان داد که چگونه با تسلط بر احساسات خود، انرژی نفرین‌شده خود را به درستی متمرکز کند.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

سطح مهارت کلی: آئوی یک جادوگر بسیار قدرتمند و بدون شک یکی از قوی‌ترین دانش‌آموزان دبیرستان جوجوتسو است. وی علیرغم اینکه از یک خانواده غیر جادوگر بود، در دوره تحصیل خود به درجه ۱ جادوگری رسید.

او در یک حمله به کیوتو، به تنهایی پنج روح نفرین‌شده درجه ۱ و یک روح درجه ویژه را شکست داد. او فقط در مورد روح درجه ویژه از تکنیک نفرین‌شده خود استفاده کرد.

  • مبارز تن به تن ماهر
  • توان تقویت‌یافته
  • هوش تاکتیکی عالی

جوجوتسو

دستکاری انرژی نفرین‌شده

  • انرژی نفرین‌شده عالی: آئوی دارای میزان بالایی از انرژی نفرین‌شده است و درک بالایی در نحوه استفاده از آن دارد. او قادر است مشت خود را به اندازه کافی تقویت کند تا نفرین‌ها را در یک مشت از بین ببرد و همین طور می‌تواند انرژی خود را به ابزارهای نفرین شده تزریق کند.
    • فلش سیاه: این تکنیک به کاربر اجازه می‌دهد تا به واسطه انرژی نفرین‌شده قدرت یک ضربه فیزیکی تا میزان زیادی تقویت کند.

پیمان الزام‌آور

  • نشان دادن کارت‌ها: این پیمان توسط بسیاری از تمرین‌کنندگان جوجوتسو به کار گرفته می‌شود. کاربر با افشا کردن نحوه‌ی عملکرد تکنیک نفرین‌شده خود، باعث افزایش تاثیرگذاری تکنیک خود شده و همچنین باعث گمراه کردن حریف خود در نحوه‌ی عملکرد آن می‌شود.

تکنیک ذاتی

  • بوگی یوگی: این تکنیک ذاتی به آئوی اجازه می‌دهد تا با کف زدن موقعیت هر چیزی که دارای انرژی نفرین‌شده است را درون محدوده خود سوئیچ کند. او قادر است موقعیت خود را با یک شخص تعویض کند. اگرچه اجرای این تکنیک نیاز به کف زدن دارد اما این موضوع می‌تواند شامل دو دست او نباشد، همان طور که او در رویارویی با ماهیتو از دست خودش و دست حریف استفاده کرد.

تکنیک حصار

دامنه ساده: یک نوع تکنیک حصار که به خودکار تمام فنون نفرین‌شده را در یک ناحیه خنثی یا تلافی می‌کند. آئوی این تکنینک را از یوکی تسوکومو به ارث برده است.

تجهیزات

ابزار نفرین‌شده

  • ابزار نفرین‌شده: ابر بازیگوش