ویکی بهشت جهنم: جیگوکوراکو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کوتاکو

اشتراک‌گذاری

کوتاکو

Kotaku

کوتاکو - بهشت جهنم: جیگوکوراکو

نام دیگر

شینسنکیو

نوع

جزیره

موقعیت

دریاهای جنوب غرب پادشاهی ریوکیو

تحت کنترل

کوتاکو (Kotaku) که بیشتر با نام شینسنکیو (به معنای: بهشت ​​الهی) شناخته می‌شود، جزیره‌ای واقع شده در دریاهای جنوب غربی پادشاهی ریوکیو است. این جزیره خاستگاه هیولاها است و گفته می‌شود که حامل یک اکسیر افسانه‌ای حیات است که قرن‌ها انسان‌ها به دنبال آن بوده‌اند. کوتاکو محل اصلی رویدادهای مجموعه است.

پس از اتفاقاتی که توسط دو گروه اعزامی از انسان‌ها به این جزیره صورت گرفت، ذخایر تائوی این مکان ویران شد و جزیره در آستانه مرگ قرار گرفت.

فرهنگ

دو مذهب در فرهنگ کوتاکو نقش دارد: تائوئیسم و ​​بودیسم. مجسمه‌های ساخته شده توسط انسان‌ها در جزیره مرتبط به این دو دین هستند که با هم ترکیب شده‌اند (اگرچه بنا بر گفته سنتا اجرای آن ضعیف بوده است). ساکنان جزیره نیز لباس‌هایی می‌پوشند که با این ادیان مرتبط هستند.

مکان‌ها

کوتاکو به سه منطقه تقسیم شده است: ایشو، هوجو، و هورای.

ایشو

ایشو (Eishū) منطقه‌ی بیرونی جزیره است که شامل جنگل و ساحل می‌شود. سوشین‌ها در ایشو مستقر هستند تا متجاوزان را از بین ببرند.

هوجو

هوجو (Hōjō) دومین منطقه‌ی جزیره است. اینجا دره‌ای در اطراف هورای ​​و لانه‌ی سوشین‌ها است. ۱۰۰۰ سال  پیس هوکوها در هوجو و دهکده‌ای کوچک زندگی می‌کردند تا اینکه دچار گیاه‌زدگی شدند و این روستا را ویران شد. سال‌ها بعد، هوکو و می به عنوان تنها بازماندگان ساکن در این دهکده شناخته شدند.

هورای

هورای (Hōrai) در مرکز جزیره واقع شده است و محل اقامت لرد تنسن و دوشی‌ها است.

صفحات دیگر