ویکی هورایزن

یوتارو

اشتراک‌گذاری

یوتارو

Utaru

یوتارو - هورایزن

حکومت

ناشناخته

قلمرو

پلینسانگ، غرب ممنوعه

یوتارو (Utaru) یک قبیله در مجموعه هورایزن است. خاستگاه آن‌ها پلینسانگ است که سرزمینی از دشت‌های بارور و غنی است در غرب ممنوعه است.

تاریخچه

یوتارو در زمان حملات سرخ یکی از چندین قبایلی بود که قربانی حملات وحشیانه کارجا شد. یوتارو سعی کرد با اهدای غلات مهاجمان را آرام کند، اما آن‌ها توسط نیروهای کارجا تحت فرمان پادشاه جیران کشتار شدند و به بردگی گرفته شدند. گفته شده است که این خونریزی منجر به سیاه شدن محصولات با خون شده است.

پس از آن که جیران کشته شد و اواد تبدیل به پادشاه خورشید جدید شد، افراد یوتارو از بردگی آزاد شدند و بسیاری از آن‌ها احتمالا به پلینسانگ بازگشتند. تعدادی معدودی یوتارو در ساندوم حضور داشتند که در نبرد علیه اکلیپس شرکت نکردند.

جامعه

یوتارو یک قبیله‌ای دوردست است و در نتیجه به ندرت در ساندوم یا قلمروهای همسایه دیده می‌شوند. در حال حاضر فرهنگ، ساختار سیاسی و ارتباطات آن‌ها ناشناخته است.

چیزی که مشخص است این است که این قبیله به شدت به کشاورزی مشغول است، چرا که خاستگاه آن‌ها یعنی پلینسانگ سرزمین بارور است. آن‌ها باور دارند که کسانی که می‌میرند به خاک باز می‌گردند و از زمین تغذیه می‌کنند، و این که تا زمانی که مردگان به یاد بمانند، آن‌ها به برداشت‌های قبیله کمک خواهند کرد.

لباس معمول آن‌ها شامل یک دامن کوتاه یا لباس بدون آستین با الگوریتم هندسی، کفش‌های حصیری، و لباس‌های بزرگ است. رنگ کردن بدن نیز در میان آن‌ها برجسته است، به ویژه رنگ خاکستری-سفید روی بازوها و پاها، و رنگ زرد و سفید روی صورت‌شان.

صفحات دیگر