ویکی هورایزن

آسرام

اشتراک‌گذاری

آسرام

Oseram

آسرام - هورایزن

حکومت

کنفدراسیون

قلمرو

کلیم

پایتخت

مینسپرینگ

رهبر

ایلدورمن

متحدان

آسرام (Oseram) یک قبیله انسانی در مجموعه هورایزن است. آن‌ها به خاطر فلزکاری و ساخت و ساز، و همچنین استیل و سلاح‌های قدرتمندشان شناخته می‌شوند. در مقایسه با سایر قبیله‌ها آن‌ها از تکنولوژی پیشرفته‌تری بهرمند هستند.

سیاست

آسرام به قبیله‌های هم‌پیمان تقسیم شده است که ساکن سرزمینی در شمال ساندوم کارجا به نام «کلیم» هستند.

ساختار دولت

قبیله به طور کلی از روستاهای مستقل تشکیل شده که توسط قبیله‌های خانوادگی اداره می‌شود. این قبیله‌ها در قالب یک ملت بزرگتر متحد هستند. هر قبیله یک شورای ارشد را انتخاب می‌کند تا حکمرانی قبیله را بر عهده بگیرند.

فرهنگ

فرهنگ آسرام به شکل‌هایی از قبایل دیگر متمایز است. آن‌ها هیچ گونه رنگی روی صورت خود استفاده نمی‌کنند (اگر چه بعضی از آن‌ها دارای تتو هستند). همچنین آن‌ها به هر مذهب سازمان‌یافته‌ای بی‌اعتنا هستند و بیشتر واقع‌گرا هستند.

آسرام به استقلال و آزادی بیان ارزش می‌دهد، و استدلال بخشی حیاتی از فرهنگ این قبیله است. همین طور صداقت یک فضیلت کلیدی در میان آن‌ها است و تقلب یا فریبکاری به عنوان جرم و جنایت تلقی می‌شود.

بزرگترین دستاورد آسرام ساخت و ساز عملی آن‌ها است. آهنگری و فلزکاری یکی از گوشه‌های فرهنگ آسرام است. زره‌های آن‌ها بسیار انعطاف‌پذیر هستند و سلاح‌های آن‌ها نیز پیشرفته و قدرتمند هستند، اگرچه آن‌ها از دانش قدیم محروم هستند. وسایل دیگر مانند دستگاه‌های صوتی و درب‌های ایمن توانایی‌های تکنولوژیکی آن‌ها را اثبات می‌کند.

همچنین طبق شواهدی که وجود دارد افراد این قبیله از نوشیدنی‌های سنگین استفاده می‌کنند.

صفحات دیگر