بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

دلفینی

اشتراک‌گذاری

دلفینی

Delphini

دلفینی - هری پاتر

تولد

پیش از مارچ ۱۹۹۸
عمارت مالفوی، انگلستان، بریتانیا

وضعیت خونی

ملیت

بریتانیایی

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

خانواده

چوب جادو

ناشناخته

پیشه

پرستار در اقامتگاه اس‌تی آزوالد (قبلا)

وفاداری

خانواده ریدل
خانواده لسترنج
خاندان بلک
خانواده رول (قبلا)
مرگ خواران (غیرمستقیم)

دلفینی (Delphini) همچنین شناخته شده با نام دلفی، یک جادوگر تاریکی دورگه بریتانیایی، متولد سال ۱۹۹۸ بود. او دختر تام ریدل و بلاتریکس لسترنج است. او به عنوان تنها فرزند ولدمورت قادر به صحبت کردن به پارسلتانگ بود و پس از درگذشت پدرش، تنها وارث زنده شناخته شده سالازار اسلایترین شد. دلفینی به جرم قتل کریگ بوکر در آزکابان زندانی شد.

شخصیت و خصوصیات

دلفینی فردی بسیار محاسبه‌گر بود و هوشی سرشار و استعدادهای عمیقی برای دستکاری و بهره‌کشی داشت، که دقیقا مانند پدرش در دوران جوانی بود. او به مانند ولدمورت و بلاتریکس لسترنج فردی به شدت سادیست بود و به راحتی می‌توانست نفرین کروسیاتوس را اجرا کند و ثابت کرد که حتی برای هری پاتر نیز حریف خطرناکی است. جدا از بدخواه بودن دلفینی، او فردی مستقل و بسیار مصمم بود و نقشه پیچیده‌ای برای بازگرداندن ولدمورت داشت. او بی‌رحم بود و به راحتی قادر به کشتن اهدافش بود. دلفی علیرغم خطرناک بودن تندخو نیز بود و اگر چیزی طبق برنامه پیش نمی‌رفت، می توانست کنترل خود را از دست بدهد، که اتفاقا یکی دیگر از ویژگی‌هایی بود که او از والدینش به ارث برده بود. خلق و خوی او منجر به حمله‌ای از طرف او به هری پاتر شد، جایی که مشخص شد هری به ولدمورت مبدل شده است و این موضوع دلفی را به خاطر فریب خوردن و بی‌ثبات شدن نقشه‌اش بسیار عصبانی کرد. وقتی هری و دوستانش دلفی را شکست دادند، او برای مرگ یا فراموش شدن التماس کرد که نشان می‌داد غرورش شکسته است.

دلفینی مانند پدرش وسواس زیادی نسبت به هری پاتر داشت تا جایی که حتی ادعا کرد که روی او مطالعه داشته است و حتی بهتر از پدرش او را می‌شناسد.

او پیشینه‌ی مشابهی با پدرش داشت از جمله بزرگ شدن بدون اطلاع والدینش برای مدت طولانی و اینکه تمام دوران کودکی‌اش را بدون دوست داشته شدن گذراند. او با وجود اینکه حتی شخصا پدرش را نمی‌شناخت، ارادت فوق‌العاده‌ای نسبت به او داشت و برخلاف او، هدفش تسخیر، انتقام یا نابودی نبود، بلکه صرفا با او بودن بود.

صفحات دیگر