بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یو نیشینویا

اشتراک‌گذاری

یو نیشینویا

Yū Nishinoya

یو نیشینویا - هایکیو

جنست

مذکر

تاریخ تولد

۱۰ اکتبر ۱۹۹۵

سن

۱۶-۱۷ (۲۰۲۱)

پیشه

دانش آموز دبیرستان
گردشگر

تیم‌ها

چیدوریاما جونیور (قبلا)
دبیرستان کاراسونو(قبلا)

پست

لیبرو

خانواده

مینئو نیشینویا (پدربزرگ)

خاستگاه

استان میاگی، ژاپن

اولین نمایش

چپتر ۱۶ (مانگا)
قسمت ۷ (انیمه)

صداگذار

نوبوهیکو اوکاموتو

یو نیشینویا (Yū Nishinoya) یک دانش آموز سال-دومی در دبیرستان کاراسونو است. او برای تیم والیبال این مدرسه در پست لیبرو بازی می‌کند و به خاطر مهارت‌هایش توسط هم‌تیمی‌های خود «خدای محافظ کاراسونو» خطاب می‌شود.  نیشینویا بعد از دبیرستان تصمیم گرفت که دنیا را سفر کند و در حال حاضر او در ایتالیا به صید ماهی مشغول است.

پیش‌زمینه

نیشینویا در مقطعی به مدرسه راهنمایی چیدوریاما پیوست. تیم آن‌ها در برابر مدرسه کیتاگاوا دایچی با نتیجه ۱-۲ باخت. بعدا در همان سال نیشینویا به خاطر عملکرد استثنایی به عنوان یک لیبرو جایزه‌ای دریافت کرد و که او را معروف کرد. وقتی از او پرسیده شد که چرا به دبیرستان کاراسونو آمده است، او گفت که پوشین یونیفرم مشکلی آن‌ها «خیلی باحال» است. او در نزدیکی محل دبیرستان کاراسونو زندگی می‌کند.

در شروع ماه مارچ، وقتی آساهی در تمرین‌ها حاضر نشد، نیشینویا به سراغ او رفت و به خاطر ترک کردن تیم بر سر او فریاد زد. او در آنجا با یکی از معاونان مدرسه نیز برخورد کرد و باعث شکسته شدن یک گلدان شد. به خاطر این اتفاق او به مدت یک هفته از مدرسه محروم شد و برای یک ماه از فعالیت‌های باشگاه منع شد.

این موضوع مشخص شده است که نیشینویا در کودکی از همه چیز می‌ترسیده است. با این حال او به توصیه پدربزرگش که گفته بود ترسیدن مانع کسب تجربه در زندگی می‌شود، به ترس غلبه کرد و با همه چیز روبرو شد و به کسی که امروز هست تبدیل شد. با این حال او از پیاز و حشرات بیزار است.

آمار و ارقام

صفحات دیگر