بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کوشی سوگاوارا

اشتراک‌گذاری

کوشی سوگاوارا

Kōshi Sugawara

کوشی سوگاوارا - هایکیو

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱۳ ژوئن ۱۹۹۴

سن

۱۷-۱۸ (۲۰۱۲)
۲۴ (۲۰۱۸)

پیشه

دانش‌آموز دبیرستان
معلم دبستان

تیم‌ها

ناگاموشی جونیور (قبلا)
کاراسونو

پست

پاسور

خاستگاه

استان میاگی، ژاپن

صداگذار

میو ایرینو

کوشی سوگاوارا (Kōshi Sugawara) قبلا دانش آموز سال-سومی دبیرستان کاراسونو بود. در بیشتر مقاطع مجموعه او کاپیتان دوم و جانشین پاسور تیم بوده است.

از سال ۲۰۱۸ او یک معلم مدرسه ابتدایی در میاگی است.

پیش‌زمینه

سوگاوارا پس از مدرسه راهنمایی ناگاموشی به همراه دایچی و آساهی به باشگاه والیبال کاراسونو پیوست. این سه برای پیوستن به کاراسونو هیجان زیادی داشتند چرا که این مدرسه قبلا در مسابقات ملی عملکردی خوبی داشت. با این حال آن‌ها خیلی زود متوجه شدند که شرایط واقعی این باشگاه با وضعیت مورد انتظار آن‌ها فاصله‌ی زیادی دارد. این باشگاه فاقد یک مربی مناسب بود و به خاطر عملکرد نه چندان مناسب اخیر قادر به تدارک مسابقات تمرینی نبود. ظاهرا همه چیز از دست رفته بود تا این که سال-اولی‌های تیم تصمیم گرفتند تمرینات اضافی را زیر نظر دایچی انجام دهند. این تیم مقداری پیشرفت را به خود دید و باری دیگر آماده‌ی بازی در مسابقات کشوری شد.

سوگاوارا همیشه در پست پاسور بازی می‌کرد، اگرچه او در سال سوم خود برای اولین بار در لیست اصلی بازیکنان تیم قرار گرفت. او در هنگام رویارویی با تیم اوباجوسای در مسابقات اینترهای به این موضوع اشاره کرد که با وجود این که این سه سال را در تیم بوده است اما در بازی‌های رسمی اندکی بازی کرده است، چرا که کاراسونو پاسورهای دیگری داشته است. احتمالا کاگیاما در سال اول خود بازی‌های بیشتری نسبت به سوگاوارا انجام داده است.

آمار و ارقام

صفحات دیگر