ویکی هایکیو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کورای هوشیومی

اشتراک‌گذاری

کورای هوشیومی

Kōrai Hoshiumi

کورای هوشیومی - هایکیو

لقب‌ها

غول کوچک

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱۶ آوریل ۱۹۹۵

سن

۱۷ (۲۰۱۲)
۱۳ (۲۰۱۸)

پیشه

دانش‌آموز دبیرستان
بازیکن دسته ۱ وی-لیگ

تیم‌ها

مدرسه راهنمایی یوریسی (قبلا)
دبیرستان کامومدای (قبلا)
شوایدن آدلرز (قبلا)
تیم ملی ژاپن

پست

آبشارزن قدرتی
ایس

خانواده

آکیتومو هوشیومی (برادر بزرگ)

خاستگاه

استان ناگانو، ژاپن

اولین نمایش

چپتر ۲۱۴ (مانگا)
فصل ۴، قسمت ۳ (انیمه)

صداگذار

ناتسوکی هانائه

کورای هوشیومی (Kōrai Hoshiumi) قبلا یک دانش آموز سال-دومی در دبیرستان کامومدای بود که در تیم والیبال این دبیرستان به عنوان ایس بازی می‌کرد. او یک بازیکن بسیار ماهر است که به کمپ تمرینی جوانان ژاپن نیز دعوت شده است. از سال ۲۰۱۸ او عضوی از تیم شوایدن آدلرز است، که یک تیم حرفه‌ای در دسته ۱ وی-لیگ ژاپن است. او همچنین بازیکن تیم ملی والیبال ژاپن است.

پیش‌زمینه

هوشیومی دارای یک برادر بزرگتر به نام آکیتومو است. پدر و برادر او هر دو بلند قد هستند اما ظاهرا قامت هوشیومی به مادرش رفته است.

هوشیومی از پایه دوم دبستان تصمیم گرفت که به یک تیم والیبال بپیوندد. یکی از دلایل پیوستن او به این تیم به این خاطر بود که می‌خواست خود را از زیر سایه آکیتومو بیرون آورد اما مرتب به خاطر تفاوت قدش مورد تمسخر قرار می‌گرفت. اگرچه دلیل او در ابتدا سطحی بود اما هوشیومی خیلی زود عاشق این ورزش شد و مسابقات رسمی را از طریق تلویزیون تماشا می‌کرد.

مدتی بعد در مقطعی تیم والیبال هوشیومی و تیم بسکتبال آکیتومو یک تمرین مشترک را با هم انجام دادند. آکیتومو سعی داشت اسپک بزند اما هوشیومی به او در مورد سختی ورزش والیبال هشدار داد. با این حال وقتی آکیتومو به لطف قد بلندش به راحتی موفق به اسپک زدن شد هوشیومی شوکه شد و هم‌تیمی‌های او آکیتومو را تحسین کردند. هوشیومی بعدا در خانه نسبت به غیر منصفانه بودن کوتاهی قدش به مادرش شکایت کرد که مادرش به او گفت که اگر نتواند بلندتر شود اما همچنان می‌تواند بازیکن بهتری شود. از آن پس هوشیومی این توصیه مادرش را برای همیشه به یاد سپرد و با پشت کار و تمرین به بازیکنی تاثیرگذار و همه فن حریف تبدیل شد.

آمار و ارقام

مهارت‌ها

 

صفحات دیگر