ویکی هایکیو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

واکاتوشی اوشیجیما

اشتراک‌گذاری

واکاتوشی اوشیجیما

Wakatoshi Ushijima

واکاتوشی اوشیجیما - هایکیو

لقب‌ها

سوپر ایس
پسر معجزه‌گر
اوشیواکا
آقای کامل

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱۳ آگوست ۱۹۹۴

سن

۱۸ (۲۰۱۲)
۲۴ (۲۰۱۸)

پیشه

دانش‌آموز دبیرستان
بازیکن دسته ۱ وی-لیگ

تیم‌ها

آکادمی شیراتوریزاوا جونیور (قبلا)
آکادمی شیراتوریزاوا (قبلا)
شوایدن ادلرز (قبلا)
تیم ملی ژاپن

پست

روبروی آبشارزن
ایس

خانواده

تاکاشی اوتسوی (پدر)
مادری اوشیجیما (مادر بی‌نام)

خاستگاه

استان میاگی، ژاپن

اولین نمایش

چپتر ۳۵ (مانگا)
قسمت ۱۴ (انیمه)

صداگذار

ریوتا تاکئوچی

واکاتوشی اوشیجیما (Wakatoshi Ushijima) قبلا یک دانش آموز سال-سومی در آکادمی شیراتوریزاوا بود که به عنوان کاپیتان و ایس تیم والیبال این آکادمی بازی می‌کرد. او ایس شماره یک استان میاگی بود و به همراه ساکوسا و کیریو در بین سه ایس برتر کشور قرار داشت. اوشیجیما بعد از فارغ‌التحصیل شدن به عضویت تیم شوایدن آدلرز، یک تیم حرفه‌ای در دسته ۱ وی-لیگ درآمد. او همچنین به تیم ملی ژاپن پیوست و در لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ و المپیک ۲۰۲۱ شرکت کرد. او در حال حاضر برای تیم اورزل وارسزاوا، یک تیم حرفه‌ای در لهستان بازی می‌کند.

اوشیجیما آنتاگونیست اصلی نیمه‌ی دوم آرک مسابقات مقدماتی اسپرینگ های است.

پیش‌زمینه

پدر اوشیجیما یک بازیکن دسته دومی که برای شیراتوریزاوا بازی می‌کرد؛ این شایعه وجود دارد که نسل او مقام اول را در کشور به دست آورده است. با این حال پدر اوشیجیما به خاطر یک مصدومیت از والیبال دور شد و با مادر اوشیجیما ازدواج کرد و نام خانوادگی او گرفت. بعدها زمانی که اوشیجیما بچه بود، پدر و مادر او از هم جدا شدند و پدرش به خارج از کشور رفت.

در دوران کودکی مادر او می‌خواست که چپ-دستی او را تغییر دهد چرا که در خانواده‌ی مادر او این موضوع مرسوم نبود. با این حال پدر اوشیجیما مخالف این قضیه بود و باور داشت که این چپ-دستی می‌تواند به قدرت اوشیجیما تبدیل شود.

پدر اوشیجیما برای او داستان‌هایی از ایس تیم خودش و نقش پر رنگ او را تعریف کرده بود. پدرش همچنین به او اوشیجیما توصیه کرده بود که به یک تیم قوی بپیوندد و با افراد جدید و قابلیت‌های جدید روبرو شود و از این طریق رشد کند.

اوشیجیما با توصیه‌های پدرش به یکی از قوی‌ترین تیم‌های والیبال کشور پیوست. او علاوه بر داشتن نقش ایس در تیم شیراتوریزاوا، یک نماینده در تیم زیر ۱۹ سال ژاپن در مسابقات جهانی جوانان بود.

آمار و ارقام

مهارت‌ها

 

صفحات دیگر