ویکی هایکیو

دایچی ساوامورا

اشتراک‌گذاری

دایچی ساوامورا

Daichi Sawamura

دایچی ساوامورا - هایکیو

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۳۱ دسامبر ۱۹۹۴

سن

۱۷-۱۸ (۲۰۱۲)
۲۳

پیشه

دانش‌آموز دبیرستان
نیروی پلیس استان میاگی

تیم‌ها

ایزومیتاته جونیور (قبلا)
کاراسونو

پست

کاپیتان
روبروی آبشارزن
متخصص دفاعی

خاستگاه

استان میاگی، ژاپن

صداگذار

ساتوشی هینو

دایچی ساوامورا (Daichi Sawamura) قبلا یک دانش آموز سال-سومی در دبیرستان کاراسونو و کاپیتان باشگاه والیبال پسران این دبیرستان بود. در دورانی که اوکای، مربی این تیم در بیمارستان بستری بود، دایچی یکی از کاپیتان‌هایی بود که نقش مربی را نیز بر عهده داشت. از سال ۲۰۱۸ او بخشی از نیروی پلیس میاگی است.

پیش‌زمینه

دایچی در مقطعی به همراه هایاتو ایکجیری و یوی میچیمیا به مدرسه راهنمایی ایزومیتاته رفت. او و ایکجیری در یک تیم بازی می‌کردند که دایچی کاپیتان آن بود. آن‌ها در مسابقه نهایی اولین مسابقه را بردند اما برای بازی دوم مقابل یک تیم قدرتمند قرار گرفتند. تقریبا همه‌ی تیم امید خود را از دست داده بودند اما دایچی هرگز تسلیم نشد. او تنها کسی بود که در این مسابقه با تمام توان خود به دنبال توپ می‌دوید، حتی تا انتهای بازی که مشخص بود آن‌ها بازنده هستند. سایر اعضای تیم که منتظر باخت بودند زیاد ناراحت نبودند اما تحت تاثیر دایچی قرار گرفتند که هنوز شانسی برای پیروزی می‌دید.

در آخرین سال از دوران راهنمایی، دایچی و ایکجیری به هم قول دادند که والیبال را ادامه دهند و روزی دوباره یکدیگر را ببیند.

دایچی در دبیرستان کاراسونو ثبت نام کرد و به باشگاه والیبال آنجا پیوست. در آن مقطع اوکای، مربی تیم رفته بود و هدایت تیم به مشاور معلم سپرده شده بود. دایچی دلیل پیوستن به این تیم را تماشای بازی‌های کاراسونو در سطح کشور اعلام کرد.

هر چه زمان بیشتری می‌گذشت، دایچی به سوگاوارا و آساهی نزدیک‌تر می‌شد. یک روز بعد از تمرین آن‌ها در مورد کمبود مسابقات تمرینی برای تیم بحث کردند. هیروکی کوروکاوا در این باره گفت که تیم‌های دیگر نمی‌خواهند وقت‌شان با آن‌ها تلف کنند. دایچی با خودش فکر کرد که این کاراسونو دیگر آن تیمی که قبلا بوده نیست، با این حال باور داشت که با تمرین زیاد آن‌ها دوباره می‌توانند موفق شوند. با این اوصاف هر چه زمان بیشتری می‌گذشت این موضوع روشن‌تر می‌شد که شرایط این تیم قابل تغییر نیست.

دایچی که هنوز تسلیم نشده بود به تمرین کردن ادامه داد و برای بازیکنان سال-اولی الهام‌بخش بود. او به همراه سوگاوارا و آساهی به دنبال تاکتیک‌های جدیدی بود تا دریافت خود را بهبود دهد.

در نهایت کاراسونو اولین بازی خود در مسابقات اینترهای را باخت. قبل از این که سال-سومی‌ها فارغ‌التحصیل شوند، این کاپیتان گفته بود که آن‌ها خیلی دیر با هم متحد شدند. او با ناراحتی اشاره کرد که کاراسونو شاید دیگر مثل گذشته قدرتمند نشود.

سال بعد تیم به خاطر از دست دادن آساهی که اعتماد به نفس لازم را نداشت با مشکلات بیشتری روبرو شد. او در یک مسابقه در برابر تیم دیت تک تمام اسپک‌هایش دفاع شده بود و از این رو آساهی خود را در باخت تیمش مقصر می‌دانست.

دایچی و سایر اعضای تیم برنامه‌ای جز ادامه دادن تمرین‌هایشان نداشتند تا این که با ورود دو بازیکن سال-اولی یعنی هیناتا و کاگیاما شرایط تیم تغییر کرد.

آمار و ارقام

صفحات دیگر