ویکی هایکیو

تورو اویکاوا

اشتراک‌گذاری

تورو اویکاوا

Tōru Oikawa

تورو اویکاوا - هایکیو

لقب

پادشاه بزرگ
اوکیتا-سنپای

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۲۰ جولای ۱۹۹۴

سن

۱۷-۱۸ (۲۰۱۲)
۲۷ (۲۰۲۱)

پیشه

دانش‌آموز دبیرستان
بازیکن حرفه‌ای وایبال

تیم‌ها

کیتاگاوا دایچی جونیور (قبلا)
اتلتیکو سن خوان
تیم ملی آرژانتین

پست

پاسور

اولین نمایش

چپتر ۱۳ (مانگا)
قسمت ۵ (انیمه)

صداگذار

دایسوکه نامیکاوا

تورو اویکاوا (Tōru Oikawa) پاسور باشگاه اتلتیکو سن خوان، یک تیم حرفه‌ای در فدراسیون والیبال آرژانتین است. او در بیشتر مقاطع مجموعه یک دانش آموز سال-سومی در دبیرستان اوباجوسای است که به عنوان کاپیتان و پاسور تیم والیبال این دبیرستان ایفای نقش می‌کند. در آرک نهایی او تابعیت آرژانتینی گرفت و به عنوان پاسور در تیم ملی آرژانتین بازی کرد.

او آنتاگونیست اصلی آرک‌های مقدماتی دبیرستانی بهار و میان دبیرستانی است.

پیش‌زمینه

او به عنوان عضو سابق و پاسور دبیرستان کیتاگاوا دایچی جونیور، در سال سوم «جایزه بهترین پاسور» را در استان خود دریافت کرد. او در آن زمان برجسته‌ترین پاسور بود. در آن مقطع وقتی توبیو کاگیاما از او درخواست کرد تا نحوه سرویس زدن را به او آموزش دهد، اویکاوا تقریبا داشت به او ضربه می‌زد که هاجیمه ایوازومی مانع آن شد. او بعدا احساس گناه و پشیمانی کرد و از کاگیاما غذرخواهی کرد. او مهارت ورزشی بالاتری نسبت به بیشتر افراد دارد و حس خوبی نسبت به این قضیه دارد.

در مسابقه نهایی دبیرستان جونیور، او و تیمش با تیم شیراتوریزاوا روبرو شد و برای اولین بار یک ست را برنده شد. آن‌ها در نهایت مقام دوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند و در همین زمان بود که اویکاوا جایزه بهترین پاسور را دریافت کرد.

آمار و ارقام

مهارت‌ها