ویکی هایکیو

تنما اودای

اشتراک‌گذاری

تنما اودای

Tenma Udai

تنما اودای - هایکیو

لقب‌ها

غول کوچک

جنسیت

مذکر

سن

۲۱ (۲۰۱۳)
۲۶ (۲۰۱۸)

پیشه

دانش‌آموز دبیرستان
هنرمند مانگا

تیم‌ها

پست

اسپک‌زن بال (قبلا)
ایس (قبلا)

خاستگاه

استان میاگی، ژاپن

تنما اودای (Tenma Udai) که همچنین با عنوان غول کوچک شناخته می‌شود، ایس باشگاه والیبال دبیرستان کاراسونو بود. او فرد الهام‌دهنده به شویو هیناتا برای جذب شدن به والیبال است. اودای از سال ۲۰۱۸ به عنوان یک هنرمند مانگا فعالیت می‌کند.

پیش‌زمینه

اودای دانش آموخته ی دبیرستان کاراسونو و ایس سابق تیم والیبال این مدرسه است. بنا بر گفته‌ی کیشین اوکای، دوران حضور او در کاراسونو دوران اوج این تیم بود. هیناتا پس از تماشای اودای در تلویزیون از او الهام گرفت تا تبدیل به یک بازیکن والیبال شود، و از این رو اودای تاثیر غیر مستقیمی بر داستان مجموعه دارد.

اوایل، ضربات غول کوچک مرتب بلاک می‌شد اما قابلیت‌های او در سال دومش توسعه پیدا کرد و آبشارهای او از بین دستان و از روی انگشتان مدافعان می‌گذشت.

در مقطعی در گذشته او در یک مسابقه تمرینی عملکرد خوبی نداشت. در وسط بازی او نیمکت‌نشین شد و برای هواخوری به بیرون رفت. در این زمان سائکو تاناکا که در حال تماشای این مسابقه بود در نزدیکی کمدها حضور داشت. او شاهد بود که چطور اودای به چیزهای اطرافش لگد می‌زند و سرش را به کمدها می‌کوبد تا این که ناگهان او برگشت و با سائکو چشم در چشم شد. سائکو از چهره آتشین او شوکه شد. او اعتراف کرده است که در آن زمان عاشق اودای شده است.