ویکی هایکیو

آساهی آومانه

اشتراک‌گذاری

آساهی آومانه

Asahi Azumane

آساهی آومانه - هایکیو

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱ ژانویه ۱۹۹۵

سن

۱۷-۱۸ (۲۰۱۲)
۲۳

پیشه

دانش‌آموز دبیرستان
طراح لباس در توکیو

تیم‌ها

سیکودای جونیور (قبلا)
کاراسونو

پست

ایس
روبروی آبشارزن

خاستگاه

استان میاگی، ژاپن

اولین نمایش

چپتر ۱۸ (مانگا)
قسمت ۸ (انیمه)

صداگذار

هوسویا یوشیماسا

آساهی آومانه (Asahi Azumane) قبلا یک دانش آموز سال-سومی در دبیرستان کاراسونو بود. او یکی از اسپکرهای بال باشگاه والیبال پسران این مدرسه بود. او از سال ۲۰۱۸ به عنوان یک طراح در توکیو کار می‌کند.

پیش‌زمینه

آساهی در مقطعی به عنوان یک اسپکر بال به مدرسه راهنمایی سکودای پیوست. او حتی قبل از ورود به کاراسونو نیز به خاطر اسپک‌های معروف بود.

آساهی در زمان حضورش در کاراسونو، ایس این تیم بود اگرچه بعدا از این عنوان دور شد. او در سال دوم خود در برابر تیم دیت تک قرار گرفت و تمام اسپک‌های او توسط مدافعان حریف بلاک شد، و این موضوع باعث ناامیدی آساهی شد و خودش را به خاطر باخت تیمش سرزنش کرد. یک شب وقتی تیم در حال ترک باشگاه بود، آساهی رو به هم‌تیمی‌های خود گفت که چرا او را سرزنش نمی‌کنند، که این موضوع باعث عصبانیت نیشینویا شد.

نیشینویا گفت که نباید آساهی را به خاطر امتیاز نگرفتن سرزنش کرد، اما اگر او به همین راحتی تسلیم شود این موضوع قابل بخشش نیست. روز بعد آساهی در تمرین حاضر نشد و نیشینویا به سمت کلاس آساهی رفت. آن‌ها در آنجا با هم مجادله‌ای داشتند و نیشینویا یک گلدان را جلوی یکی از معاونان مدرسه شکست که باعث محرومیت یک-هفته‌ای از مدرسه و محرومیت یک-ماهه او از فعالیت‌های باشگاه شد. آساهی نیز تصمیم به ترک تیم گرفت.

یک ماه بعد، کاگیاما و به خصوص هیناتا با اصرار زیاد او را متقاعد کردند تا دوباره به تیم بپیوندد. آساهی قبول کرد تا دوباره به عنوان ایس تیم کاراسونو بازی کند.

آمار و ارقام