ویکی خدای دبیرستان

پارک ایلپیو

اشتراک‌گذاری

پارک ایلپیو

Park Ilpyo

پارک ایلپیو - خدای دبیرستان

سن

۱۸
۳۵ (بعد از راگناروک)

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سبک

سام-سو تکیون

سطح

۸ (۱۳)

چاریوک

نگهبان نه دم

HP

۵۶۰

GP

۴۷

پیشه

شرکت‌کننده G.O.H
ارباب آسمان سوم
استاد سام-سو تکیون
رئیس جمهور جهان

وابسته به

تیم جولا
اربابان قلمروی آسمانی
دولت جهانی
شش

بستگان

پارک ایلتائه (پدربزرگ)
پارک سونگا (دخترعمو)
پارگ سونگیون (دخترعمو)

صداگذار

کوکی اوچیاما

پارک ایلپیو (Park Ilpyo) قهرمان استان جولا در مسابقات G.O.H است. او به عنوان یکی از سه مبارز برتر کشور شناخته می‌شود و با نام ساکیامونی پارک ایلپیو معروف است. ۱۷ سال بعد از راگناروک، او یکی از شش نفر شد و خود را وقف تدریس سام-سو تکیون کرد. او یکی از شخصیت‌های جانبی محوری مجموعه است.

تاریخچه

پدر ایلپیو در دوران نوزادی تا مرز جنون پیش رفت که دلیل آن میزبانی از روح نگهبان نه-دم و ناتوانی او در کنترل قدرت آن بود که سرانجام باعث مرگش شد. این خدا که شاهد باردار بودن مادر ایلپیو بود، این نوزاد را به عنوان میزبان مناسب‌تری برای روح خود پنداشت. مادر ایل-پیو خیلی زود او را به دوجوی پدربزرگش فرستاد تا در آنجا تعلیم ببیند و بزرگ شود. بعدها ایلپیو در مقطعی با جین تائه‌جین دیدار کرد و تائه‌جین به ایل-پیو گفت که پدربزرگش پارک ایل-تائه را می‌شناخته است. جین کتابی به او داد که در مورد هنرهای رزمی تکیون سام-سو بود که پدربزرگش آن ابداع کرده بود.

توانایی‌ها

توانایی‌های ایل-پیو کاملا شناخته شده‌اند و او رقبای زیادی دارد که خوهان شکست دادن او هستند. او همچنین به عنوان یکی از سه امپراتور شناخته می‌شود، عنوانی که به سه مبارز برتر داده می‌شود. حتی یکی از اعضای شش، یعنی جون جسان توانایی‌های او را ستایش کرده است. سطح ایل-پیو به طور معمول ۸ است اما وقتی او با استفاده از پاها به طور جدی مبارزه می‌کند، این عدد به ۱۳ می‌رسد.

  • تحمل فرا انسانی
  • سرعت و چابکی فرا انسانی
  • قدرت فرا انسانی
  • مهارت تحلیلی

چاریوک

نگهبان نه-دم: این چاریوک در کنار چاریوک یئو-پو بونگ-سئون از یو میرا از تنها مواردی هستند که ظاهر کاربر را تغییر می‌دهند. این یکی از قدرتمندترین چاریوک‌ها است که تاکنون دیده شده است.

  • بازتولید سلامتی
  • تقویت فیزیکی
  • توانایی بیدار کردن: یکی از کلیدی‌ترین قابلیت‌ها که ضربه زدن به خدایان را برای کاربر امکان‌پذیر می‌کند.

پایروکینزیس: امکان ایجاد و دستکاری آتش را برای کاربر فراهم می‌کند.

  • تولید روباه
  • تیغه‌ها

فعال‌سازی دم‌ها: پس از قرارداد مستقیم با خدای افسانه‌ای، پارک ایل-پیو امکان استفاده از دم‌ها برای افزایش قدرت را دارد. ظاهرا استفاده از دم‌های بیشتر توسط پارک ایل-پیو، فشار بیشتری را به بدن او وارد می‌کند.

  • آزاد کردن دم نهم: آخرین سطح از فعال‌سازی دم که به شدت ظاهر پارک را تغییر می‌دهد. در این حالت قدرت او به اندازه‌ای است که بتواند یک شاهزاده آسمانی را شکست دهد.
صفحات دیگر