ویکی خدای دبیرستان

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شمشیر تاتاگاتا

اشتراک‌گذاری

شمشیر تاتاگاتا

Blade of Tathagata

شمشیر تاتاگاتا - خدای دبیرستان

دسته‌بندی

گنجینه ملی
سلاح
کاتانا

ریشه

اسطوره‌شناسی بودایی

قابلیت

قدرت برش بی‌نهایت

تکنیک

گوشت خالص

اولین نمایش

چپتر ۲۵۸ (وبتون)

شمشیر تاتاگاتا (Blade of Tathagata) یک گنجینه ملی متعلق به اوکوانگ، امپراتور جید بود و در حال حاضر در اختیار یو میرا است، کسی که نیمی از قدرت اوکوانگ را به ارث برده است. این کاتانا در اصل متعلق به تاتاگاتا، خداوند برتر بود.

تاریخچه

پادشاه از این شمشیر برای زخمی کردن میمون پادشاه و شکست دادن ارتش ۱۲ میلیاردی هیولاها استفاده کرد. این سلاح توسط هفائستوس و با درخواست تاتاگاتا برای ساخت تیغه‌ای که بتواند هر چیزی را برش دهد، ساخته شد. این تیغه با ۴۸ هزار جان ساخته شده است تا «بزرگترین شمشیر جهان» باشد.

قابلیت‌ها

با وجود ظاهر نسبتا معمولی آن اما قدرت برش این شمشیر خارق‌العاده است. این تیغه با یک اسلش می‌تواند به راحتی یک جزیره را برش دهد. این شمشیر خودش می‌تواند احضار شود اما به مقداری مصرف انرژی نیاز دارد. همچنین این تیغه در صورت شکسته شدن می‌تواند دوباره بازسازی شود. تیغه‌ی تاتاگاتا توانایی‌هایی مرتبط با آتش داشت.

به مانند تمام گنجینه‌های ملی، تنها کسانی می‌توانند از آن استفاده کنند که مالک واقعی آن باشند. از این رو، فقط توسط کسانی که از تبار اوکوانگ هستند یا قدرت فیزیکی او را در اختیار دارند، می‌توانند از این شمشیر استفاده کنند. در صورت جدا شدن قدرت فیزیکی و ذهنی پادشاه بین دو شخص مختلف، فرد حامل ذهن همچنان می‌تواند در احضار کردن شمشیر دخالت داشته باشد.

صفحات دیگر