ویکی خدای دبیرستان

جین موری

اشتراک‌گذاری

جین موری

Jin Mori

جین موری - خدای دبیرستان

نام‌های دیگر

سان ووکونگ
سون او-گونگ
پادشاه میمون
پادشاه آسمان‌ها
ارباب آسمان‌ها
پادشاه هیولاها
بودا
امپراتور الهی
دن موری

سن

۱۷ (بیولوژیکی)
+۱۰۰۰ (زمانی)

جنسیت

مذکر

سبک

تکواندوی نوسازی شده

سطح

۶ (اولیه)
۱۳ (هنگام مبارزه)
۲۶ (حذف محدودکننده)

چاریوک

هوی موری (موقتی)

HP

۷۸۰

GP

۵۶

پیشه

شرکت‌کننده در GOH
دانش‌آموز
پادشاه میمون
خدای برتر

وابسته به

تیم پایتخت
نه پادشاه
قلمروی حکیم
قلمروی آسمانی
قلمروهای اربابان آسمانی
هوی موری (قراردادی)
زوار

بستگان

جین تائه-جین (پدربزرگ-خوانده)
اوما (قسم‌خورده)
گارودا (برادر قسم‌خورده، قبلا)
هوی موری (کلون)

صداگذار

تاتسومارو تاچیبانا

جین موری (Jin Mori) قهرمان اصلی مجموعه خدای دبیرستان است. او به عنوان فردی سرکش، و بی‌خیال و با وسواس در مبارزه کردن معرفی شده است. با این حال هویت واقعی او خدای سان ووکونگ (پادشاه میمون) است که رهبر کوه میمون هوگوا و یکی از نه پادشاه قلمروی حکیم است. او نمی‌تواند توسط انسان‌ها شکست داده شود زیرا یک انسان نیست. برای شکست دادن حقیقی او، یک شیطان یا خدای دیگر باید این کار را انجام دهد. یکی از اعضای شمن تیم ژاپن اظهار داشته است که آینده و همچنین مرگ او قابل پیش بینی نیست. قدرت فرم حقیقی او فراتر از قدرت پدربزرگش است.

تاریخچه

حداقل ۱۰۰۰ سال قبل از شروع داستان G.O.H، پادشاه میمون جوان به قلمروی آسمانی رفت و خدایان را به چالش کشید و در نهایت شهرت قتل خدایانی که با آن‌ها روبرو شده بود را به دست آورد.

حداقل ۶۰۰ سال قبل از شروع داستان، پادشاه میمون به همراه نه پادشاه از قلمرو حکیم به جنگ با قلمرو آسمانی رفت. او سرانجام در برابر نگهبان نه-دم جنگید اما جنگ آن‌ها قطع شد و پادشاه دستگیر شد و به زندان هشت نماد انداخته شد. او اگرچه زندانی شد، اما سرانجام با کمک ارتش خود رهایی یافت. این جنگ سال‌ها به طول انجامید اما با از دست رفتن قلمروی حکیم به ناچار جنگ پایان یافت. سرانجام موری یک بار دیگر علیه بودا و امپراتور جید مبارزه کرد اما اسیر شد، و پس از آن او به عنوان یک فرستاده در میان خدایان و قلمروی حکیم عمل کرد. با این حال رخدادی باعث شد تا او ناپدید شود و به شکل نوزادی درآید و خودش را در یک کریستال محصور کند.

حداقل ۲۰ سال قبل از شروع داستان، جین تائه-جین و نیروی تکواندوی RE ماموریتی به نام ماموریت گلیگامش را در کره شمالی داشتند. پس از یک درگیری عظیم که تائه‌جین با یکی از کلون‌های پادشاه میمون داشت و در آن پیروز شد، این کلون موری را که در یک کریستال سبز رنگ به تائه-جین داد تا از آن محافظت کند. هفده سال قبل از شروع داستان و در زمان مبارزه جین تائه-جین و گروه شش، موری از کریستال خود بیرون آمد و باعث انفجار مهیبی شد و منجر به شکست خوردن رهبر شش یعنی کیم اونگ-نیو شد. او بعدها در کوهستان بزرگ و تحت تعلیم تائه-جین بزرگ تا این که در هشت سالگی به مدرسه فرستاده شد. او تکواندوی نوسازی شده را از پدربزرگش آموخت و در این زمینه یکی از قدرتمندترین رقبای مسابقات G.O.H شد.

دن موری

دن موری یک دانش آموز دبیرستانی است. این مدرسه ۱۷ سال پس از راگناروک به طبقه‌بندی استعدادهای مبتنی بر چاریوک می‌پردازد. او یکی از «شکست‌ها»  (بی‌استعداد در چاریوک) تلقی شد و در کلاس کاملیا قرار گرفت.

بعدها مشخص شد که هویت واقعی او جین موری است، خدایی در زمان رویداد راگناروک باعث فلج شدن کودکی به نام دن آهان و کشته شدن پدر و مادرش شده بود. از آنجایی که او خودش را گناهکار می‌دانست، تبدیل به دن موری شد تا به عنوان برادر بزرگتر دن آهان در کنارش باشد.

توانایی‌ها

جین موری از تکواندوی نوسازی‌شده استفاده می‌کند، هنر رزمی که توسط پدربزرگش ابداع شده و به او آموخته شده است. تمام حملات او بر سرعت و قدرت تاکید دارند. او فقط وقتی از پاهای خود استفاده می‌کند که حریف شایسته‌ای داشته باشد، در غیر این صورت تنها از مشت استفاده می‌کند. سطح او معمولا ۶ است اما وقتی با استفاده از پاها به طور جدی می‌جنگد به ۱۳ می‌رسد.

جین مو-ری از تاثیر قرص سیج زنده مانده بود. نا بونگ-چیم معتقد است که این امر به دلیل توانایی جین در نگه داشتن انرژی بسیار بالا است. بعدا معلوم شد که این موضوع به دلیل خاستگاه او یعنی قلمرو سیج بوده است که میوه هیچ اثر زیان‌باری بر روی ساکنان این قلمرو ندارد.جین موری پس از خوردن قرص سیج یاد گرفت که چطور محدود‌کننده خود را بردارد و به طور تصاعدی قدرت خود را افزایش دهد.

گفته شده است که جین مو-ری پس از ورود به حالت ازباب آسمان‌ها و به دست آوردن کامل قدرت و خاطرات خود، می‌تواند در سطح ولیعهد اول قرار بگیرد و حتی او را شکست دهد.

بعد از این که حلقه‌ی الزام‌آور او توسط ۶۶۶:سیتن شکسته شد، قدرت فیزیکی حالت پایه او به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

اودین، ​​خدایی که به حکمتش مشهور است حدس زده بود که قدرت جین موری از تسلط او بر مهارت‌های انسانی، شیطانی و خدایی ناشی است. مهارت او به قدری بالا است که ارباب آسمان هفتم، عنصر اصلی خود را برای جین موری فراهم کرد تا او به اربابش تبدیل شود.

 • قدرت فرا انسانی
 • سرعت و چابکی فرا انسانی
 • پایداری و تحمل فرا انسانی
 • حافظه اقتباسی: او دارای توانایی شگفت انگیزی در به خاطر سپردن و استفاده از تکنیک‌های جدید هنرهای رزمی است. او حتی با یک بار تجربه یا مشاهده تکنیک‌ها، می‌تواند آن‌ها را فرا بگیرد. حتی او قادر است برای تقابل با حملات، تکنیک‌های اورجینال را خلق کند.
 • مهارت تحلیلی
 • دانش آناتومی انسان
 • جاودانگی: اوکوانگ گمان می‌کرد که این پادشاه میمون جاودانه است و اودین نیز به طور ضمنی اشاره کرده است كه او پس از خوردن گوشت تانگ سانزنگ این توانایی را به دست آورده است.

قدرت‌های خدایی

جین موری
تغییر شکل دادن پادشاه میمون

جین موری در در حالت خدایی تمام توانایی‌های طبیعی‌اش به شکل چشم‌گیری تقویت می‌شود. در این فرم که با عنوان حالت پادشاه میمون شناخته می‌شود یک حلقه الزام‌آور در اطراف سر او ظاهر می‌شود. اوایل هر زمان که او انرژی زیادی را مصرف می‌کرد حلقه‌ی دور سر او سفت می‌شد، اما بعدها او دیگر مشکلی در آن نداشت.

او همچنین دسته‌ای از سلاح‌ها با توانایی‌ها و اهداف متفاوت را در اختیار دارد. در گذشته پادشاه میمون بسیار قدرتمند بود و حتی می‌توانست سه شاهزاده آسمانی را به چالش بکشد. او قادر بود بسیاری از خدایان را به راحتی و به طور باورنکردنی بکشد و حتی پس از نبرد با نگهبان نه-دم به مدت ۴۹ روز در آتش ماند.

 • تقویت کلی توانایی‌ها
 • حلقه الزام‌آور: سربند او قدرت او را محدود می‌کند و در عوض نوعی خاص از محافظت را برای جین مو-ری به ارمغان می‌آورد. این میمون پادشاه نمی‌تواند این حلقه را با اراده خود حذف کند. در نبرد جین مو-ری و ۶۶۶:سیتن این حلقه ترک خورد و سرانجام نابود شد.
 • چشمان آتشین و مردمک‌های طلایی: این توانایی به او امکان می‌دهد تا زبانی که قبلا از آن شناخت نداشت را درک کند و بسیار دورتر از انسان‌های عادی ببیند. در ابتدا او این توانایی را به عنوان پادشاه میمون و پس از زندانی شدن در زندان هشت نماد دریافت کرد، اما هنگامی که به شکل نوزاد درآمد، این توانایی را از دست داد. او پس از آموزش‌هایی در دنیای اربابان آسمانی دوباره این توانایی را به دست آورد.
 • تغییر شکل: جین مو-ری می‌تواند به میزان نامعلومی ویژگی‌های فیزیکی خود را تغییر دهد. او می‌تواند سن خود را پس بزند و چهره خود را به شخص دیگری تغییر دهد و تبدیل به دن موری شود. با این حال او قادر نیست زخم‌هایی که در نبرد داشته را حذف کند.

چاریوک

هوی موری: جین موری در مبارزه با ۶۶۶:سیتن، قدرت کلون مستقل خود یعنی هوی موری را قرض گرفت.

سلاح‌ها