ویکی خدای دبیرستان

جگال تائک

اشتراک‌گذاری

جگال تائک

Jegal Taek

جگال تائک - خدای دبیرستان

سن

۱۸

نژاد

خدا
انسان

جنسیت

مذکر

سبک

تکنیک تقلید

چاریوک

مگالودون
طمع

HP

۶۰۰

GP

۴۹ -> ۱۹۵۰

پیشه

شرکت‌کننده G.O.H

وابسته به

تیم کیونگسامنامدو

بستگان

پادشاه (جد)
پدرخوانده
مادری بی‌نام

اولین نمایش

چپتر ۱۲ (وبتون)
قسمت ۲ (انیمه)

صداگذار

کنجیرو تسودا

جگال تائک (Jegal Taek) عضوی از تیم گیونگسانگ در مسابقات G.O.H بود. او در گذشته با گانگ مانسوک مبارزه کرد و او را شکست داد. او همچنین در مقطعی با پارک ایلپیو جنگید اما در این مبارزه با شکست مواجه شد. او به عنوان یکی از سه مبارز برتر کشور شناخته می‌شد و معروف به کاریزما جگال تائک بود. او اصلی‌ترین آنتاگونیست آرک ملی‌پوشان است.

تاریخچه

وقتی تائک یک کودک بود، مادر او در مقطعی تائک را به منظور تسویه کردن بدهی‌های خود به رئیس یک شرکت بزرگ داد. پدر جدیدش او را با فلسفه‌ی «قدرت شایسته است» بزرگ کرد و باور داشت که خانواده و عشق فقط توسط کسانی که قدرت و پول دارند حاصل می‌شود و کسانی که آن‌ها را ندارند بازنده هستند. تائک در سال‌های نوجوانی در یک مسابقه هنرهای رزمی شرکت کرد و پس از شکستن پای خواهر پارک سونگ-آ در نهایت پیروز شد. پس از این مسابقات او در برابر پارک ایل پیو مبارزه کرد و زمانی که ایل-پیو چرخیده بود، تائک با یک لوله آهنی به پشت سر او ضربه زد و او را شکست داد. تائک پس از به قتل رساندن پدرخوانده‌اش، ثروت او را به ارث برد و سپس با سانگ من-دوک متحد شد. تائک در مقطعی از گذشته با گانگ مانسوک نیز روبرو شد و او را کاملا شکست داد و روانه‌ی بیمارستان کرد.

توانایی‌ها

جگال تائک یک مبارز بسیار قوی بود که به خشن بودن شهرت داشت. او سه سال پیش بدون زحمت موفق به شکست دادن مانسوک شد. در تورنمنت ملی‌پوشان، او جونگوک و کل تیمش را به تنهایی شکست داد. او حتی هان دائه‌وی را که به خاطر خشونت زیاد در مبارزه دخالت کرده بود را شکست داد. او مانند جین موری و پارک ایل-پیو نشان داده است که سطح قدرتش تغییر می‌کند. او یکی از سه مبارز قدرتمند کشور است که به سه امپراتور معروف هستند.

اگرچه او بیشتر با استفاده از چاریوک خود می‌جنگد، اما به عنوان یک مبارز از مهارت رزمی بالایی نیز برخوردار است. او با یک مشت قادر به صدمه زدن به هان دائه‌وی شد.

 • قدرت فرا انسانی
 • سرعت و چابکی فرا انسانی
 • تحمل فرا انسانی
 • اراده قوی

چاریوک

جگال تائک

مگالودون: چاریوک جگال تائک غول باستانی مگالودون است که کوسه‌ای بسیار بزرگ و وحشی است. تائک از دندان‌های آن برای سوراخ کردن دشمنانش استفاده می‌کرد. چندین دندان را می‌توان به طور همزمان و به صورت جداگانه احضار کرد. او همچنین قادر بود یک سر کوسه را از زمین احضار کند تا حریف خود را بخورد.

طمع: این چاریوک به شکل یک تتو روی بازوی جگال تائک کاشته شده است.

 • قدرت جذب: چاریوک طمع به تائک اجازه می‌دهد تا قدرت‌های دیگران را جذب کند.
 • قدرت ادغام: طمع می‌تواند تمام قدرت‌هایی که قبلا مصرف کرده تا آشکار کند.
  • آزادسازی دم نهم: تائک پس از جذب موفقیت‌آمیز روح نگهبان نه-دم، به این فرم دسترسی پیدا کرد. این حالت ظاهر او را به شدت تغییر می‌دهد و توانایی‌های او را بسیار تقویت می‌کند.

قدرت‌های خدایی

جذب مقدار زیادی چاریوک توسط تائک باعث شکستن تابوی او و صعود او به قلمرو خدایان شد. او قدرت‌های خدایی فوق‌العاده‌ای پیدا کرد و ظاهرش نیز دچار تحول شد. با این حال قبل از این که او بتواند قدرت بیشتری را به دست آورد، جین موری او را نابود کرد.

 • چشم سوم: چشم سوم اثبات می‌کرد که او واقعا از خونی پادشاهی است. از آنجایی که چشم سوم پادشاه دارای قدرت ویژه‌ای است، باز شدن چشم سوم می‌تواند باعث افزایش هولناک قدرت تائک شود.
 • پرواز
 • جابجایی اجسام