ویکی خدای دبیرستان

بک سونگچول

اشتراک‌گذاری

بک سونگچول

Baek Seungchul

بک سونگچول - خدای دبیرستان

سن

۱۸
۳۵ (بعد از راگناروک)

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سبک

مبارزه با نیزه

سطح

۷

چاریوک

پادشاه گاو

پیشه

اسقف (قبلا)

وابسته به

شرکت‌کننده G.O.H

بستگان

اوما

اولین نمایش

چپتر ۵ (وبتون)
قسمت ۱ (انیمه)

صداگذار

یویا اوچیدا

بک سونگ-چول (Baek Seungchul) یک شخصیت جانبی محوری در مجموعه خدای دبیرستان است. او یکی از شرکت‌کنندگان دور مقدماتی مسابقات G.O.H بود.

تاریخچه

بک سونگ-چول از کودکی بسیار باهوش بود. او در ۴ سالگی در بسیاری از موضوعات مختلف تسلط داشت. او شاهد اقدام پدر کارآگاهش در استفاده از یک چوب بیس بال برای شکست دادن جنایتکاران بود. اما به دلیل اشتباه یک دادستان، یک جنایتکار آزاد شد و پدرش کشته شد. این امر باعث ایجاد تغییر بزرگی در نگرش سونگ-چول شد و او باور پیدا کرد که تحصیلات و رتبه از توانایی‌های فیزیکی مهم‌تر است.

او چوب پدرش را در کمدی گذاشت و شروع به مطالعه کرد. این شرایط ادامه داشت تا این که او شاهد بود که چند قلدر به همکلاسی‌اش حمله کرده‌اند و او را مجبور کردند تا برایشان غذا بخرد. او که متوجه شده بود آموزش به تنهایی نمی‌تواند به او کمک کند تا قلدرها را شکست دهد، تصمیم گرفت تا برای ایجاد عدالت در دنیا هر دوی تحصیلات و قدرت جسمی را پرورش دهد و خود را وقف دستیابی به نیروانا کند.

توانایی‌ها

سونگ-چول دارای سطح ۷ است اما هیچ آموزش خاصی برای ورزش‌های رزمی ندارد. او از دانش خود برای مبارزه با مخالفان استفاده می‌کند. سونگ-چول کنترل بسیاری روی بدن خود دارد و می‌تواند جهت حملات خود را در میان راه تغییر دهد. او همچنین فوق‌العاده سریع است و می‌تواند قبل از این که حریف حمله‌ی خود را کامل کند، به او حمله کند. وی همچنین تمام الگوهای حملات حریف خود را پیش‌بینی می‌کند.

  • نبوغ بالا
  • مهارت تحلیلی
  • سرعت و چابکی فرا انسانی
  • تحمل فرا انسانی
  • قدرت فرا انسانی

چاریوک

پادشاه گاو: چاریوک او اوما، پادشاه گاو (Oxen) است که بسیار قدرتمند است، به طوری که اوما قادر به نابود کردن خدایان بوده است.

  • تقویت فیزیکی 
  • تولید گاو: او قادر به احضار تعدادی زیادی گاور کوچک یا بزرگ است که از انرژی شکل گرفته‌اند.