Ghost of Tsushima

یونا

اشتراک‌گذاری

یونا

Yuna

یونا - Ghost of Tsushima

بستگان

تاکا (برادر)

وابسته به

تسوشیما

پیشه

دزد

محل تولد

یاریکاوا، تسوشیما

جنسیت

مونث

یونا (Yuna) شخصیتی محوری در Ghost of Tsushima است. او یک دزد در تسوشیما است که به جین ساکای برای مبارزه علیه مغولان کمک می‌کند.

بیوگرافی

بعد از نبرد ساحل کومودا، جین ساکای توسط یونا پیدا شد و این زن از او را از ارتش مغولان پنهان کرد و از او مراقبت کرد تا دوباره سلامتی‌اش را به دست آورد. زمانی که جین دوباره قوت گرفت، یونا به او کمک کرد تا کاتانای خود را بازیابی کند و سپس آن‌ها از شهر کومودا فرار می‌کنند. یونا در هنگام این فرار از جین درخواست کرد تا در نجات برادرش تاکا که توسط مغولان اسیر شده بود کمک کند، و جین پذیرفت که این کار را بعد از نجات دادن عمویش شیمورا از قلعه کاندا انجام دهد. یونا در کنار جین برای آزادسازی شیمورا مبارزه کرد. پس از آنکه جین توسط کوتون کان روی پلی شکست خورد، او در جنگلی در آن نزدیکی یونا را پیدا کرد و سپس آن‌ها از هم جدا شدند و یونا به دنبال یافتن محل اسارت تاکا رفت.

در مقطعی جین به او پیوست و آن‌ها یک زندان مربوط به مغولان را پاکسازی کردند با این امید که تاکا را در آنجا پیدا کنند. با این حال او آنجا نبود و آن‌ها اطلاعاتی در مورد که یک کلاه حصیری را دریافت کردند که نشان می‌داد که زندانیان به خلیج آزامو منتقل شده‌اند. از این رو آن‌ها به واسطه‌ی پنهان شدن در یک گاری به این پایگاه نفوذ کردند. آن‌ها با دنبال کردن یک برده‌دار مغول پی بردند که این فرد قرار است تاکا را بکشد و دلیل آن این بود که تاکا به عنوان یک آهنگر ظاهرا سلاح‌های بی‌کیفیتی می‌ساخت و آن‌ها نمی‌خواستند شکم دو آهنگر را سیر کنند. در نهایت جین و یونا موفق به یافتن تاکا شدند و پس از کشتن آن برده‌دار از خلیج آزامو فرار کردند.