Ghost of Tsushima

هانا

اشتراک‌گذاری

هانا

Hana

هانا - Ghost of Tsushima

وابسته به

بستگان

ماساکو آداچی (خواهر کوچک)
شیگساتو آداچی (خواهرزاده)
یاسوناری آداچی (خواهرزاده)

عنوان‌ها

بانو

محل تولد

تسوشیما

مرگ

۱۲۷۴، تسوشیما

جنسیت

مونث

بانو هانا (Lady Hana) یک آنتاگونیست جانبی در Ghost of Tsushima است که نقشی اساسی در داستان ماساکو دارد. او خواهر ماساکو و یکی از مسببان مرگ قبیله و خانواده‌ی او است.

بیوگرافی

هانا به عنوان یک فرد اصیل ژاپنی، فردی جاه طلب بود و انتظار داشت که پس از ازدواج با یک سامورایی زمینه‌ی رشدش محقق شود. رابطه‌ی او با خواهرش ماساکو هرکز نزدیک نبود، اما حداقل آن دو برخورد خوبی با یکدیگر داشتند.

روزی وقتی او و ماساکو جوان بودند، راهزنان به املاک خانوادگی آن‌ها حمله کردند. در حالی که هانا با پدر و مادر خود پنهان شده بود، ماساکو شمشیر به دست گرفت و به تنهایی با راهزنان جنگید. این موضوع باعث جلب شدن لرد هارونوبو آداچی به ماساکو شد. هانا، هارونوبو را راهی برای تحقق یافتن رویاهای خود می‌دید. با این حال هارونوبو به ماساکو علاقه داشت و شجاعت و مهارت او را تحسین می‌کرد.

ماساکو پس از ازدواج با هارونوبو، به منظور رفع اندوه خواهرش ترتیبی داد تا هانا و با فردی از قبیله کیکوچی به نام ایکدا ازدواج کند. در نتیجه، هانا مجبور شد به قلعه کیکوچی در سرزمین شمالی و منجمد تسوشیما برود.

با این حال هانا حسادت زیادی نسبت به وضعیت ماساکو پیدا کرده بود و او را به خاطر جهت دادن به زندگی‌اش سرزنش می‌کرد. همسر او ایكدا یک مرد مست بود كه از هانا سوء استفاده می‌كرد، و هانا نیز خودش از آب و هوای سرد كیكوچی متنفر بود. او ماساکو را به مانند فردی می‌دید که زندگی او را دزدیده است، اما خواهرش از احساس حقیقی او اطلاع نداشت.