Ghost of Tsushima

سادانوبو ایشیکاوا

اشتراک‌گذاری

ایشیکاوا

Ishikawa

سادانوبو ایشیکاوا - Ghost of Tsushima

نام مستعار

سنسی ایشیکاوا

وابسته به

قبیله ناگائو (قبلا)
جین ساکای

محل تولد

تسوشیما

جنسیت

مذکر

سنسی سادانوبو ایشیکاوا (Sadanobu Ishikawa) یک سامورایی و کمان‌دار مشهور است. او یکی از همراهان جین است که به او در شکست دادن ارتش مغولان کمک می‌کند.

بیوگرافی

ایشیکاوا یک سامورایی کمان‌دار مشهور است که قبلا به قبیله ناگائو از جزیره تسوشیما خدمت می‌کرد. او به یکی از اعضای این قبیله به نام هیرونوری ناگائو فنون روش کمان را یاد داد. با این حال هیرونوری از روش کمان در مسیر کینه‌توزی استفاده کرد و یک شورش را به منظور تصاحب قبیله شروع کرد. شورش هیرونوری شکست خورد و او به خاطر خیانتش اعدام شد. قبیله به منظور حفظ میراث خود یک داستان جعلی را ساخت که اذعان داشت هیرونوری در مبارزه با دسته‌ای راهزنان با افتخار کشته شده است. ایشیکاوا به خاطر تاثیر غیرمستقیم در خیانت هیرونوری سرزنش شد و شهرت او برای همیشه لکه‌دار شد.

ایشیکاوا برای مدتی در چشمه‌های هیوشی در انزوا زندگی کرد تا این با دختری روستایی به نام توموئه روبرو شد. با وجود این که توموئه یک روستایی بود اما استعداد تیراندازی او ایشیکاوا را تحت تاثیر قرار داد و او متقاعد شد تا توموئه را به عنوان دومین شاگردش قبول کند. به این ترتیب توموئه تحت تعلیم او به یک کمان‌دار مرگبار تبدیل شد.

در زمان هجوم مغولان به جزیره، توموئه به ایشیکاوا خیانت کرد و به جبهه‌ی مغولان پیوست، و روش کمان را نیز به آن‌ها آموخت. بعد از آنکه دژ ناکایاما توسط مغولان تسخیر شد، ایشیکاوا با میلی به جین ساکای اجازه داد تا شاگرد سومش شود و نحوه استفاده از کمان را به او آموخت.

در مقطعی که جین به ایشیکاوا در یافتن و اسیر کردن توموئه کمک می‌کرد، ایشیکاوا از نگاه جین یک مربی خشن و بی‌رحم بود. ایشیکاوا تلاش زیادی برای به دام انداختن توموئه کرد و چیزهای زیادی را فدای این هدف کرد. جین فکر می‌کرد که این رفتار ایشیکاوا باعث رانده شدن و خیانت توموئه شده است.

ایشیکاوا به جین در حمله به قلعه کاندا و بعدا در حمله به قلعه شیمورا کمک کرد. پس از آن جین در استان کین موفق به یافتن توموئه شد که در آن زمان به یک تله‌گذار به نام «ماتسو» مبدل شده بود. توموئه اقرار کرد که او توسط مغولان اسیر شده و برای حفظ جانش روش کمان را به آن‌ها آموزش داده است. او از جین و ایشیکاوا درخواست کرد تا مغولان شکست دهند و خودش قصد داشت تاوان گناهانش را بپردازد.

این سه موفق به دفع کردن حمله مغولان در ساحل اوموگی شدند و پس از آن توموئه با یک قایق از تسوشیما فرار کرد. ایشیکاوا تصمیم گرفت تا توموئه را ببخشد و اجازه دهد تا او یک زندگی جدید را در سرزمین اصلی ژاپن شروع کند.

ایشیکاوا در پایان به جین در حمله به بندر ایزومی کمک کرد و در آنجا جین موفق به شکست دادن رهبر مغولان یعنی کوتون کان شد.