ویکی فریرن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کوال

اشتراک‌گذاری

کوال

Qual

کوال - فریرن

ژاپنی

クヴァール

روماجی

کووارو

نام مستعار

حکیم فساد ارشد

جنسیت

مذکر

گونه

کلاس

جادوگر

اولین نمایش

چپتر ۵ (مانگا)

صداپیشه

هیروکی یاسوموتو

کوال (Qual) که همچنین با عنوان حکیم فساد ارشد شناخته می‌شود، شیطانی بود که به پادشاه شیطان خدمت می‌کرد و در دوران پادشاهی مورد ترس همه بود. کوال جنایات بزرگی را در منطقه اطراف جنگل گروسه مرتکب شد و خالق جادوی کشتار یا زولتراک بود، اولین جادویی که می‌توانست بر تمام دفاع‌های جادویی بشر در آن زمان غلبه کند.

شخصیت

کوال به عنوان یک شیطان قادر به تجربه احساسات انسانی مثل همدلی نیست. او فردی یکنواخت و آرام است، زیرا پس از باز شدن مهر و مومش توسط فریرن، عصبانی نبود و در عوض مانند یک آشنای قدیمی با او سلام کرد. علاوه بر این، او وفاداری خود را به پادشاه شیطان نشان داده است، به طوری که وقتی شنید فریرن او را شکست داده است، بلافاصله تصمیم گرفت تا انتقام پادشاه را بگیرد. کوال به جادوی خود ایمان قوی دارد و وقتی فریرن و فرن قادر شدند تا جلوی انفجار زولتراک را بگیرند، او از این بابت متعجب شد. علاوه بر این، او بسیار فردی سازگار و تحلیلگر است، به طوری که فورا مکانیسم‌ها و نقاط ضعف جادوی دفاعی را تشخیص داد و یک ضد حمله مناسب را اجرا کرد.

تاریخچه

کوال با نام حکیم فساد ارشد شناخته می‌شد. در زمان پادشاهی شیطان، او یک ویرانی بزرگ را در جنگل گروسه ایجاد کرد و باعث مرگ حدود ۴۰ درصد از ماجراجویان و ۷۰ درصد از جادوگران آن منطقه شد. منبع قدرت او جادویی به نام کشتن جادو یا زولتراک بود که تمام جادوها و تجهیزات دفاعی بشر را تخریب می‌کرد. در طول ماجراجویی گروه قهرمان که با هدف کشتن پادشاه شیطان بود، کوال با آن‌ها وارد جنگ شد. کوال برای این گروه بسیار قوی بود و همین باعث شد تا فریرن به عنوان آخرین راه حل او را مهر و موم کند.

در سال‌های پس از مهر و موم شدن، جادوگران در سرتاسر اقلیم به تجزیه و تحلیل جادوی کشتار او پرداختند و اقدامات متقابلی علیه آن ایجاد کردند، که فریرن سهم زیادی در این تحقیق داشت. در نتیجه، زولتراک و دفاع متقابل آن اساس سیستم جادویی انسان مدرن شد. مهر و موم فریرن روی کوال به مدت هشتاد سال دست نخورده باقی ماند، هر چند که هیمل سالی یک بار برای بررسی وضعیت مهر از آن بازدید می‌کرد.

توانایی‌ها

  • جادوی کشتن - زولتراک: اولین جادوی گزنده ایجاد شده در تمام تاریخ که می‌تواند هر تجهیزات جادویی را سوراخ کند. پس از مهر و موم شدن کوال، تحقیقات جادوگران سرتاسر قاره روی زولتراک باعث شد تا آن به پایه‌ای برای سیستم جادویی مدرن تبدیل شود.

دانستنی‌ها

  • کوال در آلمانی به نام «عذاب» است.
صفحات دیگر