ویکی فریرن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

منطقه ترک

اشتراک‌گذاری

منطقه ترک

Turk Region

منطقه ترک - فریرن

ژاپنی

ターク地方

روماجی

تاکو چیهو

منطقه

سرزمین‌های مرکزی

اولین نمایش

چپتر ۳ (مانگا)
قسمت ۲ (انیمه)

منطقه ترک (Turk Region) منطقه‌ای است که در سرزمین‌های مرکزی واقع شده است و حاوی زمین‌های کشاورزی غنی، جنگل‌های سرسبز و کوه‌های بزرگ است.

شرح

منطقه ترک در سرزمین‌های مرکزی واقع شده است. این منطقه دارای زمین‌های کشاورزی است که برای رشد محصولات فراوان مانند کدو تنبل مناسب است و کوه‌های پوشیده از برف است که در افق منطقه دیده می‌شود. علاوه بر این، جنگل‌های سرسبز با گل‌های کمیاب مانند علف ماه-آبی و حیواناتی مانند لاک‌پشت بزرگ و موش‌های دانه در این منطقه وجود دارند. روستایی در این منطقه واقع شده است که روی صخره‌ای بنا شده است و حامل یک مجسمه از هیمل است.

روستا

روستای کوچکی در این منطقه واقع شده است که دارای خانه‌ها، مغازه‌ها و مسافرخانه‌های زیادی است و بیشتر سازه‌ها و مسیرهای آن با مصالح آجری ساخته شده‌اند. یک گیاه‌شناس طبی نیز در ساختمان بلندی که با گیاهان تزئین شده است زندگی می‌کند. یک مجسمه از هیمل که از برنز ساخته شده است در این روستا دیده می‌شود. قبل از رسیدن فریرن و فرن به آنجا، این مجسمه با زنگ زدگی پوشانده شده بود و با پوشش گیاهی آن را احاطه کرده بود، اما این دو جادوگر آن را صیقل دادند و آن را با میدانی از گل‌ها را تزئین کردند.

در حومه روستا زمین‌های کشاورزی متعدد با خانه‌های شخصی در نزدیکی آن قرار دارند. علاوه بر این، ویرانه‌های برج‌های استوانه‌ای متروکه را می‌توان در کنار جنگل پیدا کرد، که یکی از آن‌ها مزرعه‌ای عظیم از گل‌های ماه-آبی است.

صفحات دیگر