ویکی فریرن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اورا

اشتراک‌گذاری

اورا

Aura

اورا - فریرن

ژاپنی

アウラ

روماجی

آئورا

نام مستعار

اورای گیوتین

جنسیت

مونث

سن

+۵۰۰

گونه

کلاس

جادوگر

درجه

حکیم نابودی

اولین نمایش

چپتر ۱۴ (مانگا)

صداپیشه

آیانا تاکتاتسو

اورا (Aura) که همچنین با عنوان اورای گیوتین شناخته می‌شود یکی از هفت حکیم نابودی است که مستقیما به پادشاه شیطان خدمت می‌کند. او با استفاده از جادوی خاص خود به نام اوسرلس (Auserlese) قادر است مانای روح حریف و مانای روح خود را با ترازوی تمکین خود بسنجد و روحی که مانای بیشتری داشته باشد، کنترل کامل بدن دیگری را به دست می‌آورد.

شخصیت

اورا به عنوان یک شیطان، یک فردگرا است و هیچ حس همدلی در خود ندارد. اطلاع از مرگ زیردستانش کوچکترین ناراحتی برای او در بر ندارد. همان سایر همتایان نژادی‌اش او نیز اعتماد زیادی به برتری جادوی خود دارد و به نظر می‌رسد که از نبردهایی که در آن دست برتر را دارد لذت می‌برد. با این حال، اورا نشان داده است که فرد محتاطی است. هنگامی که او در برابر دشمنانی مثل گروه قهرمان قرار می‌گیرد که نتوانسته است آن‌ها را شکست دهد، به جای تلاش برای مواجهه‌ی رو در رو، عقب‌نشینی را انتخاب می‌کند. این نگرش احتمالا به بقای او در هنگام شکست پادشاه شیطان کمک کرده است.

توانایی‌ها

افسون تمکین - اوسرلس: جادوی خاص اورا به صورت یک ترازو ظاهر می‌شود که با آن قادر است روح خود و هدفش را وزن کند. اگر اورا مانا بیشتری نسبت به دشمنش داشته باشد، می‌تواند با استفاده از ترازوی تمکین، بدن حریف را برای همیشه کنترل کند. با این حال این روند را فردی با اراده تسلیم‌ناپذیر می‌تواند بشکند. اورا به سادگی با بریدن سر افرادی که تحت کنترلش هستند از این مشکل چشم‌پوشی می‌کند.

  • جادوی اورا بسیار قدرتمند است، اگرچه ریسک بسیار بالایی دارد. از آنجایی که روح با مانای بیشتر می‌تواند به طور دائم کنترل بدن بازنده را در دست بگیرد، اورا وقتی از ترازوی تمکین خود استفاده می‌کند، حیات خود را به خطر انداخته است. اگر او در این قضاوت اشتباه کرده باشد، همه چیز را از دست خواهد داد.
صفحات دیگر