ویکی دکتر استون

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یوزوریها اوگاوا

اشتراک‌گذاری

یوزوریها اوگاوا

Yuzuriha Ogawa

یوزوریها اوگاوا - دکتر استون

نژاد

انسان

سن

۱۵ (چپتر ۱)
۱۷ (چپتر ۹۹)

جنسیت

مونث

ملیت

ژاپنی

پیشه

خیاط

وابسته به

صداگذار

کانا ایچینوسه

یوزوریها اوگاوا (Yuzuriha Ogawa) معشوقه تایجو اوکی و دوست سنکو ایشیگامی است. او در سال ۵۷۳۹ از حالت سنگ‌شدگی خارج شد.

یوزوریها علیه ارتش تسوکاسا، به همراه تایجو به عنوان جاسوس سنکو به گروه تسوکاسا پیوست. پس از شکست خوردن تسوکاسا، او به پادشاهی علم بازگشت و این دو جناح ادغام شدند. او و تایجو به عنوان اعضای ارزشمند این پادشاهی از سنکو پیروی کردند و این روند تا سفر آن‌ها به سمت جزیره گنج و آمریکا و دومین سنگ‌شدگی جهانی ادامه داشت.

پس از گذشت هفت سال که پادشاهی و کلونی آمریکا اختلافات خود را حل کردند، یوزوریها و تایجو وظایف خود را برای تکمیل پروژه ماه پادشاهی از سر گرفتند و در پایان داستان سرانجام ازدواج کردند.

تاریخچه

او از کودکی با سنکو و تایجو دوست بود و اغلب اوقات را با آن‌ها می‌گذراند و اختراعات مداوم و جدید سنکو را تحسین می‌کرد.

توانایی‌ها و مهارت‌ها

  • استاد خیاطی: یوزوریها دارای مهارت خیاطی و کاردستی فوق‌العاده‌ای است. سنکو به مهارت او ایمان کامل داشت، زیرا وظیفه جمع‌آوری مجدد مجسمه‌های سنگی شکسته شده را به او واگذار کرد و در واقع او این کار را با نوعی چسب انجام می‌داد. او همچنین کارهای چرمی خوبی می‌سازد که یکی از آن‌ها به عنوان پرچم پادشاهی علم استفاده می‌شود.
  • هوشمندی: اگرچه به اندازه سنکو باهوش نیست، اما به نظر می‌رسد که حداقل هوش بالاتر از حد متوسط ​​داشته باشد. وقتی سنکو موفق شد از طریق تلفن خود با امپراتوری تسوکاسا ارتباط برقرار کند و به دروغ گفت که ارتش ایالات متحده برای کمکشان می‌آید، یوزوریها بلافاصله متوجه دروغ شد اما هوشمندانه ساکت بود.
  • تاب‌آوری ذهنی: یوزوریها نشان داده است که از نظر ذهنی بسیار مصمم است. پس از تحجر دوم، او هشت سال را تا زمان احیای خود هوشیار بود.
صفحات دیگر