ویکی دکتر استون

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گن آساگیری

اشتراک‌گذاری

گن آساگیری

Gen Asagiri

گن آساگیری - دکتر استون

نام ژاپنی

あさぎりゲン

نام مستعار

روانشناس
موش کوچک موذی (توسط کوهاکو)

نژاد

انسان

سن

۱۹ (اولین نمایش)
۲۱

جنسیت

مذکر

ملیت

ژاپنی

پیشه

روانشناسی

اولین نمایش

چپتر ۲۳ (مانگا)
قسمت ۹ (انیمه)

صداگذار

کنگو کاوانیشی

گن آساگیری (Gen Asagiri) دشمن سنکو بود که بعدا به متحد او تبدیل شد. او ابتدا توسط تسوکاسا شیشیو از حالت سنگ‌شدگی خارج شد و سپس برای یافتن سنکو فرستاده شد اما از پادشاهی علوم ترد شد.

او فردی حریص بود که فقط به خواسته‌های خود اهمیت می‌داد و بعدها به یکی از پنج فرمانده دانا تبدیل شد.

گن به عنوان یکی از پنج فرمانده دانا بیشترین تاثیر استراتژیک را در مورد چگونگی انجام ماموریت‌ها دارد. وقتی صحبت از دشمنان می‌شود او به عنوان عامل پیش‌بینی کننده تاکتیکی عمل می‌کند و جزئیات دقیق برنامه‌ریزی را در اختیار سنکو (تجهیزات)، ریوسوی (سفر) و اوکیو (شناسایی) می‌گذارد. در صورتی که کروم در دسترس نباشد، کاسکی تمایل دارد از گن را برای کمک در ساخت و ساز بهره بگیرد.

تاریخچه

گن آساگیری پیش از شروع وقایع مجموعه یک روانشناس مشهور بود و قبل از این که هزاران سال در سنگ محصور شود در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد. او هنگام حضور در یک نمایش جادویی روانشناختی با تسوکاسا آشنا شد.

شخصیت

گن در زمان رسیدن به روستای ایشیگامی خود را به مانند فردی نشان داد که در شرایط مختلف آرامش خود را حفظ می‌کند، اما وقتی سنکو او را با نامش مورد خطاب قرار داد این نما به راحتی شکسته شد و او شوکه شد. همچنین او فردی بسیار پارانوئید است، چرا که در زمان حمله‌اش کیسه‌های خون زیادی را در لباس‌های خود پنهان کرده بود. همان طور كه ​​كوهاكو اشاره کرده است، او بدون هیچ استرسی یا ایجاد تغییری در بیانش قادر به دروغ گفتن است.

اگرچه از نظر علمی او در مقایسه با سنکو از هوش پایین‌تری برخوردار است اما ثابت کرده است که به خاطر توانایی درک روان انسان و دستکاری افراد یکی از مهمترین متحدان او است، چیزی در تضاد با ماهیت صادقانه سنکو است. او اعتماد به نفس بالایی دارد و نشان داده است که حتی در شرایط مرگ اعصابی فولادی دارد.

گن دارای اراده و سطح تحمل بسیار قوی است. او از حمله مرگبار ماگما جان سالم به در برد و با جراحت شدیدی که داشت همچنان به امپراتوری تسوکاسا رفت تا گزارش مرگ سنکو را بدهد.

توانایی‌ها

روانشناسی: او به عنوان یک روانشناس دانش زیادی در مورد روان انسان دارد. او قادر است پیام‌های مبهم یا نقاشی‌ها را با دانش عالی خود در مورد ذهن انسان تجزیه و تحلیل و درک کند. برای مثال او با نگاه از دیدگاه کوهاکو قادر به رمزگشایی پیام او شد. گن همچنین می‌تواند «خود را در ذهن [دیگران] بگذارد» و به درستی بفهمد که آن‌ها در حال فکر کردن یا برنامه ریزی چه چیزی هستند.

  • دروغگوی ماهر
  • دستکاری‌کننده
  • جادوی صحنه
  • جعل هویت
  • مهارت‌های مرتبط به زبانشناسی
صفحات دیگر