ویکی دکتر استون

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ماتسوکازه

اشتراک‌گذاری

ماتسوکازه

Matsukaze

ماتسوکازه - دکتر استون

نژاد

انسان

تولد

۱۵ سپتامبر ۵۰۰۱

سن

+۷۰۰ (از لحاظ زمانی)

ملیت

ژاپنی

خانواده

فضانوردان ISS (اجداد)

پیشه

محافظ شخصی

اولین نمایش

چپتر ۱۱۹
قسمت ۴۸

صداپیشه

یوهی آزاکامی

ماتسوکازه (Matsukaze) جنگجویی از پادشاهی سنگ‌کننده است. او چند قرن قبل از داستان حاضر به دنیا آمد و بر اثر حادثه‌ای که طی آن وسایل سنگ‌کننده بی‌شماری از آسمان سقوط کرد، او خود را سنگ کرد. او هنگام تبدیل شدن به سنگ، شکل وسیله را روی بازوی خود حک کرد تا نسل‌های آینده را از خطر آن آگاه کند.

ماتسوکازه بعدا توسط پادشاهی علوم احیا شد و به دلیل شباهت گینرو به استاد فقیدش، به آن‌ها پیوست تا به عنوان محافظ گینرو عمل کند.

شخصیت

ماتسوکازه مردی شریف و وظیفه‌شناس است. او به سرعت از سنکو به خاطر احیا کردنش تشکر کرد، اما بلافاصله به دفاع از گینرو (که در آن زمان معتقد بود اربابش است) پرداخت و به خاطر سنگ‌شدگی و عدم توان محافظت از او عذرخواهی کرد. ماتسوکازه علیرغم اینکه می‌داند گینرو اربابش نیست، اما همچنان از او محافظت می‌کند.

مانند بسیاری از مردم جهان سنگی، او از چیزهای جدید مانند احیای خود یا فرمولی که مردم را ضعیف می‌کند، و اختراعات سنکو شگفت‌زده می‌شود.

توانایی‌ها و مهارت‌ها

ماتسوکازه یکی از ده جنگجوی قوی پادشاهی علوم است. او مهارت زیادی دارد که او را به یک دارایی ارزشمند برای این پادشاهی تبدیل می‌کند. علاوه بر قدرت، او بسیار چابک و سریع است.

  • قدرت تقویت‌شده
  • سرعت تقویت‌شده
  • حس قوی
  • پایداری بالا
  • خبره در شمشیرزنی

سلاح‌ها

ماتسوکازه یک بار در گذشته تیغه‌ای سنگ-مانند به دست داشت که برای کشتن چندین دشمن از آن استفاده کرد.

او یک تکه چوبی را مانند شمشیری بر پهلوی خود حمل می‌کند که این چوب بعدا توسط تسوکاسا از بین رفت و یک شمشیر تمرین بامبو جایگزین آن شد. با این حال این شمشیر نیز بعدا توسط استنلی نابود شد.

صفحات دیگر