ویکی دکتر استون

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ریوسوی نانامی

اشتراک‌گذاری

ریوسوی نانامی

Ryusui Nanami

ریوسوی نانامی - دکتر استون

نژاد

انسان

تاریخ تولد

۱۱ نوامبر ۱۹۹۸

سن

۲۹ (چپتر ۲۳۲)
+۳۷۰۰ (از لحاظ زمانی)

جنسیت

مذکر

خانواده

سای نانامی (برادر بزرگتر)

پیشه

کاپیتان پرسیوس

وابسته به

مجتمع نانامی (قبل از سنگ‌شدگی)

اولین نمایش

چپتر ۸۵ (مانگا)

ریوسوی نانامی (Ryusui Nanami) پسر مالک مجتمع تجاری نانامی است. او برای داشتن تجربه در کشتی‌رانی توسط سنکو احیا شد. مهارت‌های او در مسیریابی در دریا یا آسمان، او را به یکی از پنج فرمانده پادشاهی علوم تبدیل کرد. او همچنین عضو تیم ساخت و توسعه این پادشاهی است.

تاریخچه

ریوسوی از کودکی عاشق کشتی‌های در بطری بود. او حتی از کودکی آرزوهای بزرگی داشت و حتی ۱۰۰ میلیون ین پولی که در اختیار داشت برای رویاهای او کم بود. اغلب اوقات رویاهای او برای اعضای گروه نانامی پوچ به نظر می‌رسید. هنگامی که او در مدرسه ابتدایی بود، عموی او پیرامون آرزوهای رویوسوی به او گفت که باید بداند که چه موقعی از هدف‌های خود دست بکشد. این عبارت باعث شد تا ریوسوی هر بار که آن را می‌شنود بسیار آزرده خاطر شود، چرا که این امر بر خلاف اشتیاق او در داشتن همه چیز است.

پس از آن عموی او پول‌های ریوسوی را «فقط به ۱ میلیون ین» محدود کرد. ریوسوی پس از دیدن این مقدار ناچیز پول ادعا کرد که معنای تسلیم شدن را نمی‌داند و بلافاصله دست به کار شد تا پول بیشتری برای خواسته‌های خود بدست آورد. او با سرمایه گذاری در بازارهای مالی شروع کرد و باور داشت که مردم به نام نانامی اعتماد دارند. در همان زمان، او شروع به آموزش و تمرین با یک مربی حرفه‌ای کرد. ریوسوی در ادامه با کسب ۱۰۰٬۰۰۰ ین در مسابقات جایزه بزرگ داژبال (Dodgeball) توانایی‌های ورزشی خود را نیز نشان داد. همه این‌ها در حالی بود که هنوز او در مدرسه ابتدایی بود.

در دوران راهنمایی، ریوسوی شروع به جمع آوری کشتی‌های واقعی به جای کشتی‌های داخل بطری کرد، و حتی به کاپیتانی برخی از آن‌ها پرداخت که نشان از مهارت او در جوانی داشت. ریوسوی در سراسر دنیا کشتیرانی می‌کرد، مهمانی می‌گرفت، و ولخرجی‌های زیادی می‌کرد. این موضوع برای چند سال ادامه داشت که باعث لکه‌دار شدن نام او در رسانه‌ها شد. او با نام گوسفند سیاه شرکت نانامی شناخته شد.

افراد رده-بالاتر شرکت نانامی شروع به تحقیر کردن او کردند و مدعی شدند که او نام آن‌ها را خراب می‌کند. در میان فرانسوا از معدود افرادی بود که از رویکرد ریوسوی دفاع می‌کرد.

وقتی رویداد سنگ‌شدگی شروع شد، ریوسوی در آکادمی نانامی حاضر بود، مدرسه‌ای که او در آن بزرگ شد و در آن تحصیل کرد.

توانایی‌ها و مهارت‌ها

  • قدرت فیزیکی
  • دریانورد چیره
  • خلبان ماهر
  • پیش‌بینی آب و هوا
  • خردمندی

آمار

صفحات دیگر