بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بیکویا ایشیگامی

اشتراک‌گذاری

بیکویا ایشیگامی

Byakuya Ishigami

بیکویا ایشیگامی - دکتر استون

نژاد

انسان

سن

۴۰ (پیش از سنگ‌شدگی)
۷۰ تا ۸۰ (مرگ)

جنسیت

مذکر

ملیت

ژاپنی

خانواده

سنکو ایشیگامی (پسر، فرزندخوانده)
لیلین واینبرگ

پیشه

معلم (قبلا)
فضانورد (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۴۲ (مانگا)
قسمت ۱۶ (انیمه)

صداگذار

کیجی فوجیوارا

بیکویا ایشیگامی (Byakuya Ishigami) پدرخوانده سنکو ایشیگامی بود. او یک فضانورد ساکن ایستگاه فضایی بین‌المللی بود که در زمان رویداد سنگ‌شدگی نیز در این ایستگاه حضور داشت.

پیش‌زمینه

اطلاعات زیادی از اوایل زندگی بیاکویا در دست نیست اما پس از آن که او در تیم شنای فضانوردی ناموفق بود به عنوان یک پروفسور به صورت پاره-وقت مشغول به کار شد. بیاکویا از دوستان نزدیک والدین سنکو بود. معلوم نیست که چه اتفاقی برای آنها افتاد، اما بیاکویا فرزندشان سنکو را تحت سرپرستی خود گرفت.

زمانی که سنکو برای اولین بار علائمی از علاقه به علم نشان داد، بیاکویا در فروش بودجه‌ی اتومبیل خود دریغ نکرد تا فرصت سنکو را برای کشف علاقه علمی خود تأمین کند. بر خلاف سنکو، بیاکویا فردی سست و بی‌خیال بود و دوست داشت در مورد شعرها و افسانه‌ها صحبت کند و به همین دلیل توسط سنکو مورد سرزنش قرار می‌گرفت. با وجود  سنکو تحت تاثیر شخصیت و بسیاری از رفتارهای قرار گرفت.

اگرچه او از رویای خود برای فضانورد شدن منصرف شده بود، اما وقتی که سنکو و تایجو سعی کردند با ساخت لباسی به ضعف او در شنا کردن با لباس فضایی کمک کنند، بیاکویا یک بار دیگر انگیزه پیدا کرد.

وقتی سنکو ده ساله بود، او به بازدید بیاكویا در ناسا رفت و بیاکویا از دیدن پسرش بسیار هیجان زده شد. او در طول مدت حضورش در ناسا با دانشمندی به نام دکتر زنو دیدار کرد و آن‌ها در مورد این موضوع بحث کردند که اگر بشریت به عصر حجر بازگردد چه کاری انجام خواهند داد.

چند سال بعد، بیاکویا به همراه چند فضانورد به فضا رفت و در یک ایستگاه فضایی در پایین مدار زمین مستقر شد.

صفحات دیگر