بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ایبارا

اشتراک‌گذاری

ایبارا

Ibara

ایبارا - دکتر استون

نژاد

انسان

تولد

۲۳ مارچ ۵۶۹۱

سن

۵۰

جنسیت

مذکر

ملیت

ژاپنی

خانواده

فضانوردان ISS (اجداد)

پیشه

وزیر (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۱۰۷ (مانگا)
قسمت ۴۳ (انیمه)

صداپیشه

یوتاکا آئویاما

ایبارا (Ibara) وزیر سابق پادشاهی سنگ‌شدگی و آنتاگونیست اصلی آرک جزیره گنج است.

او در ابتدا به عنوان یک وزیر به رئیس پادشاهی سنگ‌شدگی خدمت می‌کرد، اما بعدا با استفاده از یک وسیله سنگ‌کننده رئیس قلمرو را سنگ کرد تا دیکتاتوری خودش را در این جزیره پیاده‌سازی کند.

تاریخچه

ایبارا در مقطعی موفق به ربودن مدوسا شد و به وسیله آن پدر سویوز را سنگ کرد. پس مشاهده این جرم توسط سویوز که نوزادی بیش نبود، ایبارا برای قتل او اقدام کرد. خوشبختانه این پسر جان سالم به در برد و به سرزمین اصلی ژاپن فرستاده شد. ایبارا با پنهان کردن اقدامات پلید خود بر جریزه فرماندهی کرد، اما او از این موضوع ناآگاه بود که گناهانش روزی او را گرفتار خواهند کرد.

توانایی‌ها و مهارت‌ها

ایبارا به عنوان رهبر بالفعل پادشاهی سنگ‌شدگی کنترل کاملی بر این قلمرو دارد و پس از رئیس این پادشاهی دومین فرد صاحب اختیار است که از رئیس این پادشاهی همانند یک رهبر دست‌نشانده استفاده می‌کند.

  • هوشمندی: ایبارا مردی فوق‌العاده هوشمند است. او با مشاهدات خود قادر است اهداف حریفان خود را تشخیص دهد و با زیرکی علیه آن‌ها نقشه بکشد.
  • توانایی‌های فیزیکی: اگرچه او به اندازه موز یا کیریسامه قدرتمند نیست اما او یک مبارزه توانا است. او قادر شد بر گینرو غلبه کند و به شدت او را زخمی کند. ایبارا با وجود سن بالایی که دارد اما از سرعت و قدرت بالایی برخوردار است.

آمار

صفحات دیگر