ویکی دکتر استون

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

استنلی اسنایدر

اشتراک‌گذاری

استنلی اسنایدر

Stanley Snyder

استنلی اسنایدر - دکتر استون

نام مستعار

استن
فرمانده استنلی

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

ملیت

آمریکایی

پیشه

افسر نظامی (قبلا)

وابسته به

اولین نمایش

چپتر ۱۵۰ (مانگا)

استنلی اسنایدر (Stanley Snyder) یک افسر سابق نظامی است که در حال حاضر با دکتر زنو کار می‌کند.

او فردی بود که پس از رسیدن گروه سنکو در خاک ایالات متحده، به آن‌ها حمله کرد. هنگامی که دکتر زنو توسط پادشاهی علوم اسیر شد، استنلی آن‌ها را در راه رسیدن به آمریکای جنوبی برای بازیابی دوست و رهبر دیرینه خود تعقیب کرد.

او آنتاگونیست ثانویه آرک شهر آمریکایی جدید و آنتاگونیست اصلی آرک آمریکای جنوبی است.

تاریخچه

قبل از سنگ‌شدگی، استنلی از دوران کودکی با زنو دوست بود. بعدها او به ارتش پیوست و در آنجا به عنوان سرباز و رهبر یک واحد نخبه خدمت کرد.

هنگام رویداد سنگ‌شدگی، او نزد دکتر زنو بود و اولین کسی بود که نور سنگ‌کننده را دید و به همه هشدار داد و که هوشیاری خود را حفظ کنند.

استنلی پس از احیا شدنش شاهد بیدار شدن واحد خود بود. زنو خیلی همه را گرد هم آورد و به آن‌ها گفت که جهان بازنشانی شده است و این که او می‌تواند آن‌ها را در مسیری مناسب هدایت کند. از این رو استنلی به کارمند دکتر زنو تبدیل شد و به ساخت قلعه او کمک کرد.

توانایی‌ها و مهارت‌ها

استنلی یک جنگجوی توانمند با سال‌ها تجربه در نبرد است. زنو او را یک شوالیه توانمند توصیف کرده است. شارلوت همچنین از او به عنوان فردی با مهارت یاد کرده است و اذعان داشته که پادشاهی علوم هیچ شانسی در برابر او نخواهد داشت.

متخصص مبارزه: اسنایدر با توجه به سابقه‌ای که در جنگ مدرن دارد، یکی از اعضای با ارزش گروه دکتر زنو است. او واکنش‌های سریعی دارد و با کمترین تلاشی قادر به کنار رفتن از حمله نیزه موز شد.

  • استراتژیست ماهر
  • نشانه‌گیری
  • تاب‌آوری روانی
  • هوشمندی بالا

تجهیزات

استنلی یک مسلسل را با خود حمل می‌کند. همچنین او یک تپانچه و خنجر را همراه دارد.

صفحات دیگر