بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ملو

اشتراک‌گذاری

ملو

Mello

ملو - دفتر مرگ

نام وقعی

میهائیل کیل

نام مستعار

ام

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱۳ دسامبر ۱۹۸۹ (۱۹۹۲ در انیمه)

تاریخ مرگ

۲۶ ژانویه ۲۰۱۰ (۲۰۱۳ در انیمه)

سن

۱۴
۱۹-۲۰ (پس از تایم-اسکیپ)

اولین نمایش

چپتر ۵۹ (مانگا)
قسمت ۲۶ (انیمه)

صداپیشه

نوزومو ساساکی

ملو (Mello) یکی از دو جانشین ال است که در یتیم‌خانه متعلق به واتاری یعنی خانه وامی بزرگ شده است. زمانی که راجر از ملو و نیر خواست که برای دستگیری کیرا با یکدیگر همکاری داشته باشند، ملو این شرایط را نپذیرفت و اشاره کرد که آن‌ها با هم تفاوت زیادی دارند. او پس از آن یتیم‌خانه را ترک کرد و سرانجام با مافیا همکاری کرد.

ظاهر

ملو مردی جوان با موهای طلایی، چشمان آبی، و قدی متوسط است. او بعدا یک زخم بزرگ را دریافت کرد که میان شانه‌ها و کمر او تا بین بینی و چشم چپ او امتداد پیدا کرده بود. این زخم ناشی از انفجاری در مخفیگاه مافیا بود. ملو معمولا با لباس‌های چرمی تیره رنگ دیده می‌شود. او یک آویز صلیب و همین طور یک کمربند منحصر به فرد با طرح صلیب دارد. او همچنین یک اسلحه را با خود حمل می‌کند که به کمربند او متصل است.

تاریخچه

ملو به عنوان یک نوجوان در خانه وامی معرفی شد. او اولین بار در حال بازی با سایر بچه دیده شد در حالی که نیر تنها در اتاقی مشغول حل پازل خود بود. مدتی بعد راجر رووی از ملو و نیر خواست که دفترش بیایند تا خبر مرگ ال را به آن‌ها بدهد.

ملو
واکنش ملو و نیر در مورد خبر مرگ ال

ملو از شنیدن این خبر شوکه و عصبانی شد، در حالی که نیر آرامش خود را حفظ کرد. راجر اعلام کرد که ال قبل از مرگش فرصت انتخاب جانشین را از میان آن‌ها نداشته است و و از آن‌ها درخواست کرد که برای ادامه‌ی کار روی پرونده کیرا با یکدیگر همکاری کنند. نیر با این شرایط مشکلی نداشت، اما ملو گفت که آن‌ها هرگز نمی‌توانند با هم کنار بیایند و اعلام کرد که نیر گزینه‌ی مناسب‌تری برای جانشینی ال است. مدتی بعد ملو خانه وامی را ترک کرد تا به روش خودش به دنبال کیرا بگردد.

مدتی پس از خروج ملو از یتیم‌خانه، او به آمریکا رفت. بعد از سه سال فراری بودن، او به نیروهای یک رئیس مافیا به نام راد راس پیوست. او با از بین بردن رئیس‌های دیگر ارزش خودش را اثبات کرد و به مهره‌ای ارزشمند برای راس تبدیل شد. راس بعدا متقاعد شد تا به ملو برای دستیابی به دفتر مرگ کمک کند.

آمار

صفحات دیگر