بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

قلمروی شینیگامی

اشتراک‌گذاری

قلمروی شینیگامی

Shinigami Realm

قلمروی شینیگامی - دفتر مرگ

موقعیت

ناشناخته
بر فراز دنیای انسانی

اولین نمایش

چپتر ۱ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

قلمروی شینیگامی (Shinigami Realm) جایی است که شینیگامی‌ها در آن زندگی می‌کنند و در طول زمان حیات‌شان در آنجا هستند. قلمروی شینیگامی با یک درگاه به دنیای انسانی متصل است که شینیگامی‌ها قادرند از طریق آن به دنیای انسان سفر کنند. تا زمانی که دفتر مرگ آن‌ها در اختیار یک انسان است، آن‌ها می‌توانند رد دنیای انسان باقی بمانند.

شرح

این جهان فراتر از دنیای انسان قرار دارد که شینیگامی‌ها ساکن آن هستند. ریوک به زیرزمین سفر کرد تا بتواند به ورودی قلمروی انسان‌ها دستیابی پیدا کند.

این قلمرو تاریک و بی روح است. پوشش گیاهی بسیار کمی در این سرزمین یافت می‌شود. هرگز گیاهان نشان داده نشده‌اند، هرچند که آن‌ها وجود دارند. ظاهرا موجودات با ادراک دیگری به غیر از شینیگامی‌ها در این قلمرو وجود ندارد.

قلمروی شینیگامی
ریوک در حال تماشای قلمروی شینیگامی

این قلمرو شامل مناظر مختلفی است و هیچ زیرساخت‌ مدرنی ندارد. شینیگامی‌ها تمایل دارند در نواحی با ساختار استخوانی یا سنگی جمع شوند. حداقل یک کوه با یک غار وجود دارد که ریوک در آن زندگی می‌کند. این کوه ممکن است محل سکونت پادشاه شینیگامی نیز باشد.

این قلمرو توسط بیابان‌هایی که اشیای عجیب و غریبی دارند احاطه شده است. حفره‌هایی در قلمروی شینیگامی وجود دارد که به شینیگامی‌ها اجازه می‌دهد تا بدون سفر به دنیای انسانی، این دنیا را تحت نظر داشته باشند و با استفاده از دفتر مرگ خود جان انسان‌ها را بگیرند.

صفحات دیگر